Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 63 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Rosenberg & Van Leusden Makelaars Utrecht (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 57 apartments in Utrecht met 44–81 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-2.0% t.o.v. mediaan van € 6.481/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 3.015 |
|---|---|
| Dichtheid | 1968 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 717.000 deze listing -44% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 19% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.5 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440534
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Daltonschool Rijnsweerd — 0.2 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.21 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Olijfje — 0.7 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Alphega apotheek van Keule — 1.07 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Koningslaan — 0.61 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Diakonessenhuis — 1.15 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Maliebaan — 1.39 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Napata — 0.31 km · 14 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 63 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.008 per jaar (~€ 84/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.994 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~819 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~252 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zeeltstraat 31 Oud Hoograven-Zuid | 77 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € 0 | |
| Molengraaffplantsoen 39 Tuindorp-Oost | 76 | E | € 375.000 |
+€ 25.080
4 stap(pen)
|
€ 400.080 | +€ 80 | |
| Bladstraat 15 Wittevrouwen | 54 | D | € 385.000 |
+€ 14.580
3 stap(pen)
|
€ 399.580 | € -420 | |
| Jadelaan 47 Tolsteeg en Rotsoord | 53 | C | € 385.000 |
+€ 10.600
2 stap(pen)
|
€ 395.600 | € -4.400 | |
| Bloesemstraat 26 Oudwijk | 53 | A+ | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Albatrosstraat 47 Watervogelbuurt | 62 | C | € 395.000 |
+€ 12.400
2 stap(pen)
|
€ 407.400 | +€ 7.400 | |
| Cornelis Mertenssstraat 15 Julianapark en omgeving | 61 | D | € 375.000 |
+€ 16.470
3 stap(pen)
|
€ 391.470 | € -8.530 | |
| Ravellaan 34 Welgelegen, Den Hommel | 75 | C | € 375.000 |
+€ 15.000
2 stap(pen)
|
€ 390.000 | € -10.000 | |
| Acaciastraat 9 2e Daalsebuurt en omgeving | 57 | D | € 395.000 |
+€ 15.390
3 stap(pen)
|
€ 410.390 | +€ 10.390 | |
| Maliebaan 53 Buiten Wittevrouwen | 53 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | € -11.000 | |
| Burgemeester van Tuyllkade 125 Schaakbuurt en omgeving | 49 | B | € 375.000 |
+€ 5.390
1 stap(pen)
|
€ 380.390 | € -19.610 | |
| Eyckenstein 66 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 59 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Willem van Noortstraat 15 Tuinwijk-Oost | 61 | 2 | C | € 450.000 | € 7.377 |
| B.F. Suermanstraat 9 Tuinwijk-West | 61 | 2 | E | € 450.000 | € 7.377 |
| Eyckenstein 66 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 59 | 2 | A | € 375.000 | € 6.356 |
| Acaciastraat 9 2e Daalsebuurt en omgeving | 57 | 2 | D | € 395.000 | € 6.930 |
| Albatrosstraat 47 Watervogelbuurt | 62 | 3 | C | € 395.000 | € 6.371 |
| Cornelis Mertenssstraat 15 Julianapark en omgeving | 61 | 3 | D | € 375.000 | € 6.148 |
| Burgemeester Norbruislaan 368 Zuilen-Noord | 63 | 3 | C | € 350.000 | € 5.556 |
| Busken Huetstraat 8 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 60 | 3 | C | € 435.000 | € 7.250 |
| Nieuwravenstraat 6 Rivierenwijk | 65 | 3 | C | € 450.000 | € 6.923 |
| Gazellestraat 88 Bokkenbuurt | 68 | 3 | A | € 375.000 | € 5.515 |
| Minahassastraat 46 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 55 | 2 | C | € 350.000 | € 6.364 |
| Hendrika van Tussenbroekplantsoen 6 Halve Maan-Zuid | 57 | 3 | E | € 425.000 | € 7.456 |