apartment · resale
Bijlmerdreef 1158
1103JV Amsterdam · G-buurt-West · wijk Ganzenhoef e.o. · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 108 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VZ Makelaardij & Taxaties (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 230 apartments in Amsterdam met 75–140 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-53.0% t.o.v. mediaan van € 7.871/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Bijlmerdreef
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Bijlmerdreef 1442 | 195 | A++ | € 1.250.000 | € 6.410 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.705 |
|---|---|
| Dichtheid | 9160 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 396.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 63% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363TE02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Open Schoolgemeenschap Bijlmer — 0.62 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Joesboef — 0.26 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.08 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ganzenhoef — 0.15 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Kinderartsen praktijk — 0.15 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC locatie AMC — 3.45 km |
| OV-station | Ganzenhoef — 0.18 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pannenkoekerij Gansi — 0.11 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.907 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 82.500 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 108 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.512 per jaar (~€ 126/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.033 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1188 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~324 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Loenermark 521 Loenermark | 81 | B | € 385.000 |
+€ 15.390
2 stap(pen)
|
€ 400.390 | +€ 890 | |
| Dickenslaan 131 Venserpolder-Oost | 87 | A | € 395.000 |
+€ 6.960
1 stap(pen)
|
€ 401.960 | +€ 2.460 | |
| Silvoldestraat 75 Reigersbos 4 | 78 | B | € 395.000 |
+€ 14.820
2 stap(pen)
|
€ 409.820 | +€ 10.320 | |
| Petmolen 80 Molenwijk | 95 | E | € 350.000 |
+€ 38.950
5 stap(pen)
|
€ 388.950 | € -10.550 | |
| Willem Baerdesenstraat 12 Bakemabuurt | 82 | B | € 400.000 |
+€ 15.580
2 stap(pen)
|
€ 415.580 | +€ 16.080 | |
| Achtersteven 24 Banne-Noordwest | 89 | B | € 400.000 |
+€ 16.910
2 stap(pen)
|
€ 416.910 | +€ 17.410 | |
| Klaas Katerstraat 102 Zuidwestkwadrant-Zuid | 81 | A | € 375.000 |
+€ 6.480
1 stap(pen)
|
€ 381.480 | € -18.020 | |
| Hoogoord 39 Rechte H-buurt | 92 | A+ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -24.500 | |
| Sinjeur Semeynsstraat 90 Kolenkitbuurt-Noord | 80 | F | € 400.000 |
+€ 36.000
6 stap(pen)
|
€ 436.000 | +€ 36.500 | |
| Amerbos 356 Buikslotermeer-Noord | 85 | A | € 435.000 |
+€ 6.800
1 stap(pen)
|
€ 441.800 | +€ 42.300 | |
| Achterherengracht 17 Herensingelkwartier | 78 | C | € 425.000 |
+€ 21.840
3 stap(pen)
|
€ 446.840 | +€ 47.340 | |
| Johan van der Keukenstraat 16 Joris Ivenspleinbuurt | 86 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 50.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Oeverpad 273 Meer en Oever | 110 | 3 | A | € 450.000 | € 4.091 |
| Van Suchtelen van de Haarestraat 22 Osdorpplein e.o. | 111 | 3 | A+ | € 495.000 | € 4.459 |
| Loenermark 68 Loenermark | 96 | 3 | D | € 475.000 | € 4.948 |
| Oeverpad 414 Meer en Oever | 96 | 3 | A | € 495.000 | € 5.156 |
| Petmolen 80 Molenwijk | 95 | 4 | E | € 350.000 | € 3.684 |
| Loenermark 512 Loenermark | 97 | 4 | C | € 475.000 | € 4.897 |
| Hoogoord 39 Rechte H-buurt | 92 | 4 | A+ | € 375.000 | € 4.076 |
| Henegouwenstraat 60 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 92 | 3 | A | € 490.000 | € 5.326 |
| Erich Salomonstraat 6 Joris Ivenspleinbuurt | 95 | 3 | A+ | € 525.000 | € 5.526 |
| Oeverpad 369 Meer en Oever | 89 | 3 | B | € 475.000 | € 5.337 |
| Achtersteven 24 Banne-Noordwest | 89 | 4 | B | € 400.000 | € 4.494 |
| Johan van der Keukenstraat 16 Joris Ivenspleinbuurt | 86 | 3 | A+ | € 450.000 | € 5.233 |