Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 86 m² |
| Perceel | 240 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kingma & Walinga makelaars en taxateurs NVM (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 houses in Leeuwarden met 60–111 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 82e percentiel (+15.0% t.o.v. mediaan van € 3.022/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leeuwarden
| Inwoners | 395 |
|---|---|
| Dichtheid | 1384 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 260.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.2 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 2.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00806201
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Professor Wassenberghskoalle — 0.26 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 1.03 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Frisius Medisch Centrum Leeuwarden — 3.96 km |
| OV-station | (naamloos) — 2.66 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.427 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 63.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 86 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.720 per jaar (~€ 143/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.570 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1462 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~516 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 344 per jaar en 344 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Leeuwarden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Claes Bockes Balckstraat 5 Welgelegen | 108 | E | € 269.500 |
+€ 23.760
3 stap(pen)
|
€ 293.260 | € -5.740 | |
| Noteboomstraat 12 Oldegalileën | 87 | E | € 259.000 |
+€ 19.140
3 stap(pen)
|
€ 278.140 | € -20.860 | |
| Himdyk 21 Jirnsum | 91 | B | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -24.000 | |
| Meidoornstraat 48 Bloemenbuurt | 93 | D | € 259.000 |
+€ 14.880
2 stap(pen)
|
€ 273.880 | € -25.120 | |
| Mesdagstraat 12 Hollanderwijk | 78 | C | € 265.000 |
+€ 7.020
1 stap(pen)
|
€ 272.020 | € -26.980 | |
| Mesdagstraat 16 Hollanderwijk | 84 | F | € 249.500 |
+€ 21.840
4 stap(pen)
|
€ 271.340 | € -27.660 | |
| Bernhardus Bumastraat 30 Achter de Hoven | 75 | F | € 245.000 |
+€ 19.500
4 stap(pen)
|
€ 264.500 | € -34.500 | |
| Pasveerweg 21 Huizum-Dorp | 96 | A | € 259.500 | +€ 0 | € 259.500 | € -39.500 | |
| Kalverstraat 34 Cambuursterpad | 85 | C | € 245.000 |
+€ 7.650
1 stap(pen)
|
€ 252.650 | € -46.350 | |
| Cornelis Frederiksstraat 41 Molenpad | 67 | F | € 229.000 |
+€ 17.420
4 stap(pen)
|
€ 246.420 | € -52.580 | |
| 2e Koestraat 29 Cambuursterpad | 80 | C | € 235.000 |
+€ 7.200
1 stap(pen)
|
€ 242.200 | € -56.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Noteboomstraat 12 Oldegalileën | 87 | 3 | E | € 259.000 | € 2.977 |
| Mesdagstraat 16 Hollanderwijk | 84 | 3 | F | € 249.500 | € 2.970 |
| Mesdagstraat 12 Hollanderwijk | 78 | 3 | C | € 265.000 | € 3.397 |
| Himdyk 21 Jirnsum | 91 | 4 | B | € 275.000 | € 3.022 |
| Kalverstraat 34 Cambuursterpad | 85 | 4 | C | € 245.000 | € 2.882 |
| Meidoornstraat 48 Bloemenbuurt | 93 | 4 | D | € 259.000 | € 2.785 |
| Herman Costerstraat 14 Transvaalwijk | 88 | 4 | C | € 229.000 | € 2.602 |
| 2e Koestraat 29 Cambuursterpad | 80 | 4 | C | € 235.000 | € 2.938 |
| Pasveerweg 21 Huizum-Dorp | 96 | 4 | A | € 259.500 | € 2.703 |
| Bernhardus Bumastraat 30 Achter de Hoven | 75 | 4 | F | € 245.000 | € 3.267 |
| Cornelis Frederiksstraat 41 Molenpad | 67 | 3 | F | € 229.000 | € 3.418 |
| Claes Bockes Balckstraat 5 Welgelegen | 108 | 4 | E | € 269.500 | € 2.495 |