Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 120 m² |
| Perceel | 158 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van 't Hof Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 houses in Zoetermeer met 84–156 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-0.1% t.o.v. mediaan van € 4.047/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zoetermeer
| Inwoners | 785 |
|---|---|
| Dichtheid | 6557 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 364.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 47% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06370305
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Meerpaal — 0.36 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Biowinkel — 0.4 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Wilderink — 0.74 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Dorpsstraat — 0.96 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis Zoetermeer — 1.72 km |
| OV-station | Palenstein — 0.63 km · 24 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Ministerie van Geluk — 0.29 km · 24 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.315 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 103.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 120 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.920 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.475 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1560 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~480 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Zoetermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leiwater 94 Waterbuurt laag | 125 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 10.000 | |
| Lommerbaan 64 Lommerbuurt | 113 | C | € 475.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 497.600 | +€ 12.600 | |
| Salland 20 Landenbuurt | 128 | D | € 465.000 |
+€ 34.560
3 stap(pen)
|
€ 499.560 | +€ 14.560 | |
| Hunsingo 70 Landenbuurt | 129 | D | € 465.000 |
+€ 34.830
3 stap(pen)
|
€ 499.830 | +€ 14.830 | |
| Rijsoortstraat 13 Zuid-Hollandbuurt-Noordoost | 113 | A+ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 15.000 | |
| Donizettirode 38 Rodenbuurt-West | 118 | B | € 450.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 462.980 | € -22.020 | |
| Hannie Schaftrode 47 Rodenbuurt-Oost | 103 | A | € 459.500 | +€ 0 | € 459.500 | € -25.500 | |
| Linieschans 10 Schansenbuurt-Noord | 105 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -35.000 | |
| Kwikstaartveld 48 Veldenbuurt-Oost | 100 | B | € 435.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 446.000 | € -39.000 | |
| Van Wijngaardenstraat 38 Palenstein-Zuid | 144 | C | € 500.000 |
+€ 28.800
2 stap(pen)
|
€ 528.800 | +€ 43.800 | |
| Loggerkade 11 Kadebuurt-Oost | 125 | A | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | +€ 54.000 | |
| Leeghwaterschans 18 Schansenbuurt-Noord | 136 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 65.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rijsoortstraat 13 Zuid-Hollandbuurt-Noordoost | 113 | 4 | A+ | € 500.000 | € 4.425 |
| Donizettirode 38 Rodenbuurt-West | 118 | 5 | B | € 450.000 | € 3.814 |
| Leiwater 94 Waterbuurt laag | 125 | 5 | A | € 495.000 | € 3.960 |
| Lommerbaan 64 Lommerbuurt | 113 | 5 | C | € 475.000 | € 4.204 |
| Loggerkade 11 Kadebuurt-Oost | 125 | 5 | A | € 539.000 | € 4.312 |
| Salland 20 Landenbuurt | 128 | 5 | D | € 465.000 | € 3.633 |
| Hunsingo 70 Landenbuurt | 129 | 5 | D | € 465.000 | € 3.605 |
| John Sousarode 23 Rodenbuurt-Oost | 129 | 5 | A | € 565.000 | € 4.380 |
| Linieschans 10 Schansenbuurt-Noord | 105 | 5 | A+ | € 450.000 | € 4.286 |
| Kwikstaartveld 48 Veldenbuurt-Oost | 100 | 4 | B | € 435.000 | € 4.350 |
| Hannie Schaftrode 47 Rodenbuurt-Oost | 103 | 5 | A | € 459.500 | € 4.461 |
| Leeghwaterschans 18 Schansenbuurt-Noord | 136 | 5 | A | € 550.000 | € 4.044 |