databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Heiligland 43

1821AB Alkmaar · Schermereiland en Omval · wijk Oudorp · Alkmaar

€ 599.000
€ 4.404 / m²
136 5kamers F
Foto 1 van Heiligland 43 Foto 2 van Heiligland 43 Foto 3 van Heiligland 43 Foto 4 van Heiligland 43 Foto 5 van Heiligland 43 Foto 6 van Heiligland 43 Foto 7 van Heiligland 43 Foto 8 van Heiligland 43 Foto 9 van Heiligland 43 Foto 10 van Heiligland 43 Foto 11 van Heiligland 43 Foto 12 van Heiligland 43

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.136 m²
Perceel126 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelF
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar "De Vliegende Makelaar" Wij vliegen graag voor u. (MZV)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 42 houses in Alkmaar met 95–176 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 69e percentiel (+7.7% t.o.v. mediaan van € 4.091/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Heiligland

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Heiligland 65 132 D € 875.000 € 6.629

Buurt in cijfers — Alkmaar

Inwoners1.870
Dichtheid1914 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.9
Gemiddelde WOZ (buurt) € 379.000 deze listing +58% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt45%
Afstand basisschool1.6 km
Afstand supermarkt1.1 km
Afstand huisarts1.1 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03610203 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school St. Adelbertus School — 0.82 km · 16 totaal binnen zoekradius
Supermarkt SPAR — 0.36 km · 11 totaal binnen zoekradius
Apotheek Kruisinga — 1.06 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Homeopathie Alkmaar — 0.6 km
Ziekenhuis Noordwest Ziekenhuisgroep locatie Alkmaar — 1.5 km · 6 totaal binnen zoekradius
OV-station Alkmaar — 1.58 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant IJkgebouw — 0.23 km · 82 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.860 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 130.217 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel F en 136 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 6.120 per jaar (~€ 510/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.370 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~5440 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2448 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 3.944 per jaar en 3672 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Alkmaar

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label F te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Kerkbuurt 7 Zuidschermer 136 B € 595.000 +€ 0 € 595.000 € -4.000
Rembrandtstraat 56 Bergerwegkwartier 112 C € 595.000 +€ 0 € 595.000 € -4.000
Oostgraftdijk 22 Oost-Graftdijk 150 F € 575.000 +€ 0 € 575.000 € -24.000
Morgenstraat 12 De Rijp 146 C € 575.000 +€ 0 € 575.000 € -24.000
Donkstraat 3 De Nollen 115 A € 575.000 +€ 0 € 575.000 € -24.000
Mirasstraat 5 Oudorp-Centrum 121 B € 565.000 +€ 0 € 565.000 € -34.000
Wytemalaan 37 Kooimeer 135 B € 545.000 +€ 0 € 545.000 € -54.000
Prunuslaan 55 Oudorp-Noord en Oudorp-Oost 138 D € 525.000 +€ 0 € 525.000 € -74.000
Binnenkruier 96 Stompetoren 121 A € 525.000 +€ 0 € 525.000 € -74.000
Buitenkruier 5 Stompetoren 145 A € 675.000 +€ 0 € 675.000 +€ 76.000
Willem Lodewijkhof 7 Kooimeer 153 A € 675.000 +€ 0 € 675.000 +€ 76.000