Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 68 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ooms Makelaars Rotterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 124 apartments in Rotterdam met 47–88 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+6.3% t.o.v. mediaan van € 5.190/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 3.560 |
|---|---|
| Dichtheid | 14349 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 369.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 67% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991088
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sagenn — 0.27 km · 23 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Steigertje — 0.98 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | SPAR Matze — 0.16 km · 28 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.4 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | huisartsenpraktijk Wijnhaven — 0.67 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Gezichtskliniek — 0.68 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Wilhelminaplein — 0.61 km · 24 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pizzeria La Gaetano — 0.15 km · 84 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 68 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.360 per jaar (~€ 113/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.903 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1156 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~408 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 272 per jaar en 272 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwe Binnenweg 286 Middelland | 68 | C | € 369.500 |
+€ 3.060
1 stap(pen)
|
€ 372.560 | € -2.440 | |
| Insulindestraat 157 Bergpolder | 64 | C | € 365.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 370.760 | € -4.240 | |
| Donker Curtiusstraat 20 Bergpolder | 74 | D | € 370.000 |
+€ 11.840
2 stap(pen)
|
€ 381.840 | +€ 6.840 | |
| Ruivenplantsoen 28 Oude Noorden | 67 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -10.000 | |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 64 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 10.000 | |
| Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt | 67 | D | € 350.000 |
+€ 10.720
2 stap(pen)
|
€ 360.720 | € -14.280 | |
| Herman Robbersstraat 110 Rubroek | 66 | D | € 350.000 |
+€ 10.560
2 stap(pen)
|
€ 360.560 | € -14.440 | |
| Mauritsplaats 122 Cool | 78 | A | € 360.000 | +€ 0 | € 360.000 | € -15.000 | |
| Mariniersweg 70 Stadsdriehoek | 73 | C | € 350.000 |
+€ 6.570
1 stap(pen)
|
€ 356.570 | € -18.430 | |
| Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek | 62 | C | € 350.000 |
+€ 5.580
1 stap(pen)
|
€ 355.580 | € -19.420 | |
| Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek | 60 | C | € 350.000 |
+€ 5.400
1 stap(pen)
|
€ 355.400 | € -19.600 | |
| Van der Horststraat 7 Blijdorp | 62 | D | € 385.000 |
+€ 9.920
2 stap(pen)
|
€ 394.920 | +€ 19.920 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Insulindestraat 157 Bergpolder | 64 | 4 | C | € 365.000 | € 5.703 |
| Mariniersweg 70 Stadsdriehoek | 73 | 4 | C | € 350.000 | € 4.795 |
| Donker Curtiusstraat 20 Bergpolder | 74 | 4 | D | € 370.000 | € 5.000 |
| Nieuwe Binnenweg 286 Middelland | 68 | 3 | C | € 369.500 | € 5.434 |
| Ruivenplantsoen 28 Oude Noorden | 67 | 3 | A | € 365.000 | € 5.448 |
| Staalstraat 43 Katendrecht | 67 | 3 | B | € 395.000 | € 5.896 |
| Zonnebloemstraat 44 Hillegersberg Zuid | 69 | 3 | C | € 399.500 | € 5.790 |
| Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt | 67 | 3 | D | € 350.000 | € 5.224 |
| Herman Robbersstraat 110 Rubroek | 66 | 3 | D | € 350.000 | € 5.303 |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 64 | 3 | A | € 385.000 | € 6.016 |
| Schiedamseweg 256 Bospolder | 66 | 3 | C | € 329.000 | € 4.985 |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 63 | 3 | A | € 395.000 | € 6.270 |