house · resale
Koestraat 15
7447CE Hellendoorn · Hellendoorn-Centrum · wijk Wijk 01 Hellendoorn · Hellendoorn
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 86 m² |
| Perceel | 134 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Reggedael makelaardij & taxaties B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 9 houses in Hellendoorn met 60–111 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+15.1% t.o.v. mediaan van € 4.012/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hellendoorn
| Inwoners | 480 |
|---|---|
| Dichtheid | 2175 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 464.000 deze listing -14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 17% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01630101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.21 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.15 km |
| Apotheek | Service Apotheek Hellendoorn — 0.45 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Wippenbelt — 0.45 km |
| OV-station | Nijverdal Station — 2.64 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Noabers — 0.11 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.895 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 85.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 86 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.720 per jaar (~€ 143/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.038 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1462 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~516 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 344 per jaar en 344 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Hellendoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amstelstraat 3 De Brake | 100 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -22.000 | |
| Vondelstraat 64 De Blokken | 108 | C | € 359.500 |
+€ 9.720
1 stap(pen)
|
€ 369.220 | € -27.780 | |
| Prins Hendrikstraat 27 Wilhelminawijk | 80 | E | € 425.000 |
+€ 17.600
3 stap(pen)
|
€ 442.600 | +€ 45.600 | |
| van Ruysdaelstraat 6 Bloemen-Schilderswijk | 81 | C | € 325.000 |
+€ 7.290
1 stap(pen)
|
€ 332.290 | € -64.710 | |
| Prins Bernhardstraat 18 Prinsessenwijk | 81 | D | € 309.500 |
+€ 12.960
2 stap(pen)
|
€ 322.460 | € -74.540 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| van Ruysdaelstraat 6 Bloemen-Schilderswijk | 81 | 3 | C | € 325.000 | € 4.012 |
| Prins Hendrikstraat 27 Wilhelminawijk | 80 | 4 | E | € 425.000 | € 5.312 |
| Prins Bernhardstraat 18 Prinsessenwijk | 81 | 4 | D | € 309.500 | € 3.821 |
| Amstelstraat 3 De Brake | 100 | 4 | B | € 375.000 | € 3.750 |
| Vondelstraat 64 De Blokken | 108 | 4 | C | € 359.500 | € 3.329 |
| Wolterskampweg 43 Noetsele I | 107 | 4 | C | € 475.000 | € 4.439 |
| de Joncheerelaan 90 Wilhelminawijk | 108 | 4 | E | € 695.000 | € 6.435 |