Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 108 m² |
| Perceel | 168 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Fynhuys Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 66 houses in Tilburg met 75–140 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 47e percentiel (-2.2% t.o.v. mediaan van € 4.025/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 1.305 |
|---|---|
| Dichtheid | 9662 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 282.000 deze listing +51% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08553807
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.17 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Alles Kidz — 0.48 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.27 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots apotheek Het Zand — 0.41 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | RondOm Podotherapeuten — 0.97 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ETZ TweeSteden ziekenhuis — 1.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Tilburg Universiteit — 0.35 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Boerke Mutsaers — 0.27 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 91.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 108 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.160 per jaar (~€ 180/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.209 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1836 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~648 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 432 per jaar en 432 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kreitenmolenstraat 193 Bedrijventerrein Kreitenmolen | 91 | G | € 400.000 |
+€ 26.390
5 stap(pen)
|
€ 426.390 | +€ 1.390 | |
| Hart van Brabantlaan 127 VGL-terrein | 123 | D | € 415.000 |
+€ 19.680
2 stap(pen)
|
€ 434.680 | +€ 9.680 | |
| Bredaseweg 192 Sint Anna Noord | 101 | B | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 10.000 | |
| Mastenbroekstraat 5 Leeuwerik Zuid | 117 | A+ | € 440.000 | +€ 0 | € 440.000 | +€ 15.000 | |
| Frits Zernikelaan 13 Ruiven | 103 | C | € 400.000 |
+€ 9.270
1 stap(pen)
|
€ 409.270 | € -15.730 | |
| Leharstraat 22 Heikant Oost | 103 | D | € 390.000 |
+€ 16.480
2 stap(pen)
|
€ 406.480 | € -18.520 | |
| Akkerstraat 112 Sint Anna Noord | 108 | B | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 20.000 | |
| Margarethadreef 37 Kasteel Oost | 97 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -25.000 | |
| Drongelenhof 8 Huibeven Oost | 130 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -25.000 | |
| Muggenbergstraat 13 Leeuwerik West | 100 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -30.000 | |
| Robert Fruinstraat 23 Hoefstraat Noord | 110 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -30.000 | |
| Schadewijkstraat 22 Dalem Zuid II | 113 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Frits Zernikelaan 13 Ruiven | 103 | 5 | C | € 400.000 | € 3.883 |
| Groenlostraat 12 Huibeven West | 106 | 5 | A+ | € 375.000 | € 3.538 |
| Muggenbergstraat 13 Leeuwerik West | 100 | 5 | A | € 395.000 | € 3.950 |
| Mastenbroekstraat 5 Leeuwerik Zuid | 117 | 5 | A+ | € 440.000 | € 3.761 |
| Doesburgstraat 82 Huibeven Oost | 110 | 5 | A | € 350.000 | € 3.182 |
| Akkerstraat 112 Sint Anna Noord | 108 | 4 | B | € 445.000 | € 4.120 |
| Karpatenlaan 36 Groenewoud West | 114 | 5 | unknown | € 350.000 | € 3.070 |
| Prins Bernhardstraat 19 Eikenbosch | 119 | 5 | C | € 447.000 | € 3.756 |
| Margarethadreef 37 Kasteel Oost | 97 | 5 | A | € 400.000 | € 4.124 |
| Robert Fruinstraat 23 Hoefstraat Noord | 110 | 4 | B | € 395.000 | € 3.591 |
| Korte Nieuwstraat 3 Besterd | 118 | 5 | A | € 475.000 | € 4.025 |