Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 69 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van de Wiel Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 apartments in Breda met 48–89 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 91e percentiel (+24.8% t.o.v. mediaan van € 5.169/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 11.460 |
|---|---|
| Dichtheid | 3187 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 498.000 deze listing -11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580900
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KBS De Griffioen — 0.19 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.24 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots Apotheek Prinsenbeek — 0.51 km |
| Huisartsenpraktijk | Dependance Huisartsenpraktijk Prinsenbeek — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Breda-Prinsenbeek — 0.98 km |
| Restaurant | 't Hert — 0.37 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.124 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 94.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 69 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.104 per jaar (~€ 92/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.216 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~897 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~276 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Groene Woud 27 Blauwe Kei | 89 | A | € 460.000 | +€ 0 | € 460.000 | +€ 15.000 | |
| St. Ignatiusstraat 87 Brabantpark | 70 | G | € 395.000 |
+€ 28.000
6 stap(pen)
|
€ 423.000 | € -22.000 | |
| Stationsweg 41 Station | 79 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -30.000 | |
| Boeimeerlaan 90 Boeimeer | 73 | D | € 389.000 |
+€ 19.710
3 stap(pen)
|
€ 408.710 | € -36.290 | |
| Overakkerstraat 107 Overakker | 81 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 40.000 | |
| Menno van Coehoornstraat 17 Station | 80 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -45.000 | |
| Dirk Hartogstraat 47 Heuvel | 77 | A | € 399.500 | +€ 0 | € 399.500 | € -45.500 | |
| Burgemeester Van Gilsstraat 17 Princenhage | 88 | B | € 389.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 398.680 | € -46.320 | |
| Lachappellestraat 75 Doornbos-Linie | 70 | B | € 370.000 |
+€ 7.700
1 stap(pen)
|
€ 377.700 | € -67.300 | |
| Haagdijk 142 Schorsmolen | 72 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -70.000 | |
| Steijnlaan 70 Sportpark | 77 | C | € 350.000 |
+€ 15.400
2 stap(pen)
|
€ 365.400 | € -79.600 | |
| Marialaan 4 Overakker | 68 | C | € 350.000 |
+€ 13.600
2 stap(pen)
|
€ 363.600 | € -81.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Boeimeerlaan 90 Boeimeer | 73 | 3 | D | € 389.000 | € 5.329 |
| Nijverheidssingel 153 Schorsmolen | 70 | 3 | A | € 350.000 | € 5.000 |
| Marialaan 32 Overakker | 68 | 3 | D | € 345.000 | € 5.074 |
| St. Ignatiusstraat 87 Brabantpark | 70 | 4 | G | € 395.000 | € 5.643 |
| Heuvelstraat 14 Princenhage | 70 | 3 | C | € 340.000 | € 4.857 |
| Columbusstraat 4 Heuvel | 68 | 3 | C | € 339.000 | € 4.985 |
| Dirk Hartogstraat 47 Heuvel | 77 | 3 | A | € 399.500 | € 5.188 |
| Lachappellestraat 75 Doornbos-Linie | 70 | 4 | B | € 370.000 | € 5.286 |
| Haagdijk 142 Schorsmolen | 72 | 2 | A | € 375.000 | € 5.208 |
| Marialaan 4 Overakker | 68 | 2 | C | € 350.000 | € 5.147 |
| Burgemeester Van Gilsstraat 1 Princenhage | 76 | 3 | A | € 350.000 | € 4.605 |
| Stationsweg 41 Station | 79 | 3 | A | € 415.000 | € 5.253 |