Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 96 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | BMV Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 apartments in Arnhem met 67–124 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 91e percentiel (+31.7% t.o.v. mediaan van € 4.153/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Arnhem
| Inwoners | 2.115 |
|---|---|
| Dichtheid | 11504 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 322.000 deze listing +63% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 81% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02020101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | GetCertified Opleidingen — 0.48 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.17 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Musis Gezondheidscentrum — 0.77 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Arnhem Centrum — 0.49 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Pro Persona GGZ — 2.14 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Trolleybussenplein — 0.61 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lestari Indonesisch restaurant — 0.04 km · 106 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 96 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.536 per jaar (~€ 128/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.634 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1248 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~384 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sonsbeeksingel 21 Transvaalbuurt | 115 | F | € 475.000 |
+€ 42.550
5 stap(pen)
|
€ 517.550 | € -7.450 | |
| St. Elisabethshof 11 Lombok | 100 | C | € 525.000 |
+€ 20.000
2 stap(pen)
|
€ 545.000 | +€ 20.000 | |
| J.P. Heijestraat 32 Onder de Linden | 93 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -30.000 | |
| Walstraat 4 Markt | 107 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -30.000 | |
| St. Elisabethshof 29 Lombok | 111 | C | € 539.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 561.200 | +€ 36.200 | |
| Jan Vethstraat 53 Hoogkamp | 74 | B | € 425.000 |
+€ 8.140
1 stap(pen)
|
€ 433.140 | € -91.860 | |
| Burgemeester Weertsstraat 64 Burgemeesterswijk | 116 | D | € 595.000 |
+€ 31.320
3 stap(pen)
|
€ 626.320 | +€ 101.320 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| St. Elisabethshof 11 Lombok | 100 | 2 | C | € 525.000 | € 5.250 |
| J.P. Heijestraat 32 Onder de Linden | 93 | 4 | A | € 495.000 | € 5.323 |
| Walstraat 4 Markt | 107 | 3 | A+ | € 495.000 | € 4.626 |
| Velperweg 194 Paasberg | 94 | 3 | C | € 375.000 | € 3.989 |
| St. Elisabethshof 29 Lombok | 111 | 3 | C | € 539.000 | € 4.856 |
| Noordpad 59 Klarendal-Noord | 82 | 3 | D | € 375.000 | € 4.573 |
| Burgemeester Weertsstraat 64 Burgemeesterswijk | 116 | 3 | D | € 595.000 | € 5.129 |
| Westervoortsedijk 16 Nieuwe Kadekwartier | 78 | 3 | A | € 395.000 | € 5.064 |
| Sonsbeeksingel 21 Transvaalbuurt | 115 | 4 | F | € 475.000 | € 4.130 |
| Jan Vethstraat 53 Hoogkamp | 74 | 3 | B | € 425.000 | € 5.743 |
| Velperpoortslangstraat 9 Rijnstraat | 113 | 4 | D | € 375.000 | € 3.319 |
| Annastraat 2 Graaf Ottoplein e.o. | 77 | 4 | F | € 359.000 | € 4.662 |