house · resale
Asserring 53
1187RJ Amstelveen · Theaterbuurt · wijk Bovenkerk - Westwijk Noord · Amstelveen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 132 m² |
| Perceel | 134 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Amstelhoven Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 41 houses in Amstelveen met 92–171 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 43e percentiel (-1.8% t.o.v. mediaan van € 6.133/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amstelveen
| Inwoners | 2.330 |
|---|---|
| Dichtheid | 6559 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 584.000 deze listing +36% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03621106
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Triangel — 0.22 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Global Food Hub — 0.3 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Amstelland — 3.47 km |
| Restaurant | Taste of Szechuan — 0.27 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.795 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 171.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 132 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.640 per jaar (~€ 220/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.015 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2244 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~792 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 528 per jaar en 528 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Amstelveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Watercirkel 127 Watercirkelbuurt | 133 | B | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | +€ 5.000 | |
| Guido van Dethlaan 4 Theaterbuurt | 138 | A | € 785.000 | +€ 0 | € 785.000 | € -10.000 | |
| Straat van Magelhaens 28 Zeestratenbuurt | 121 | C | € 795.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 805.890 | +€ 10.890 | |
| Moldau 7 Watercirkelbuurt | 153 | C | € 750.000 |
+€ 13.770
1 stap(pen)
|
€ 763.770 | € -31.230 | |
| Duin en Kruidberg 3 Buitenplaatsenbuurt | 151 | B | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | +€ 55.000 | |
| Orinoco 28 Kringloopbuurt | 166 | A | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | +€ 55.000 | |
| Jol 221 Punterbuurt | 143 | A | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -70.000 | |
| Oostelijk Halfrond 32 Zeestratenbuurt | 133 | A | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | +€ 80.000 | |
| Burgemeester Haspelslaan 212 Elsrijk Oost | 102 | D | € 695.000 |
+€ 16.320
2 stap(pen)
|
€ 711.320 | € -83.680 | |
| Rigi 1 Alpen Rondwegbuurt | 137 | C | € 690.000 |
+€ 12.330
1 stap(pen)
|
€ 702.330 | € -92.670 | |
| Alpen Rondweg 42 Alpen Rondwegbuurt | 138 | A | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | € -95.000 | |
| Jan Teulingslaan 65 Theaterbuurt | 128 | C | € 675.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 686.520 | € -108.480 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Alpen Rondweg 42 Alpen Rondwegbuurt | 138 | 6 | A | € 700.000 | € 5.072 |
| Rigi 1 Alpen Rondwegbuurt | 137 | 6 | C | € 690.000 | € 5.036 |
| Watercirkel 127 Watercirkelbuurt | 133 | 5 | B | € 800.000 | € 6.015 |
| Guido van Dethlaan 4 Theaterbuurt | 138 | 5 | A | € 785.000 | € 5.688 |
| Oostelijk Halfrond 32 Zeestratenbuurt | 133 | 5 | A | € 875.000 | € 6.579 |
| Praam 91 Punterbuurt | 119 | 6 | B | € 675.000 | € 5.672 |
| Jan Teulingslaan 65 Theaterbuurt | 128 | 5 | C | € 675.000 | € 5.273 |
| Straat van Magelhaens 28 Zeestratenbuurt | 121 | 5 | C | € 795.000 | € 6.570 |
| Jol 221 Punterbuurt | 143 | 5 | A | € 725.000 | € 5.070 |
| Duin en Kruidberg 3 Buitenplaatsenbuurt | 151 | 6 | B | € 850.000 | € 5.629 |
| Fideliolaan 27 Operabuurt | 125 | 5 | D | € 625.000 | € 5.000 |
| Brantwijk 45 Elsrijk Oost | 150 | 6 | C | € 925.000 | € 6.167 |