house · resale
Wittevrouwensingel 97
3514AM Utrecht · Tuinwijk-Oost · wijk Wijk 04 Noordoost · Utrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 225 m² |
| Perceel | 175 m² |
| Kamers | 8 (6 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Punt Makelaars Utrecht (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Utrecht met 157–292 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+11.1% t.o.v. mediaan van € 5.978/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 2.775 |
|---|---|
| Dichtheid | 8150 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 599.000 deze listing +150% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440415
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Koekoek — 0.47 km · 38 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.51 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.2 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Van den Bergh's Apotheek — 0.21 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Vogelenbuurt — 0.31 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van der Hoeven Kliniek (De Wierde) — 0.91 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Overvecht — 1.08 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Guusjes — 0.17 km · 112 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 7.137 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 325.000 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 225 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 5.625 per jaar (~€ 469/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 7.606 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~4950 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~2025 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 2.025 per jaar en 2025 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alendorperweg 37 Máximapark | 183 | A | € 1.325.000 | +€ 0 | € 1.325.000 | € -170.000 | |
| Prins Hendriklaan 15 Schildersbuurt | 254 | D | € 1.650.000 |
+€ 17.780
1 stap(pen)
|
€ 1.667.780 | +€ 172.780 | |
| Kolland 43 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 185 | A++ | € 1.245.000 | +€ 0 | € 1.245.000 | € -250.000 | |
| Prins Hendriklaan 99 Schildersbuurt | 220 | B | € 1.750.000 | +€ 0 | € 1.750.000 | +€ 255.000 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Prins Hendriklaan 99 Schildersbuurt | 220 | 7 | B | € 1.750.000 | € 7.955 |
| Prins Hendriklaan 15 Schildersbuurt | 254 | 7 | D | € 1.650.000 | € 6.496 |
| Alendorperweg 37 Máximapark | 183 | 8 | A | € 1.325.000 | € 7.240 |
| Franz Lehársingel 61 Terwijde-West | 203 | 7 | A | € 1.075.000 | € 5.296 |
| Kolland 43 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 185 | 7 | A++ | € 1.245.000 | € 6.730 |
| Joseph Haydnlaan 82 Halve Maan-Zuid | 165 | 8 | C | € 965.000 | € 5.848 |
| Bottensteinweg 1 Vleuten | 160 | 7 | A | € 1.195.000 | € 7.469 |
| Riesenberg 22 Veldhuizen | 164 | 7 | A+ | € 649.000 | € 3.957 |