Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 81 m² |
| Perceel | 160 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Schuitema Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Hilversum met 56–105 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+2.1% t.o.v. mediaan van € 5.864/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hilversum
| Inwoners | 7.575 |
|---|---|
| Dichtheid | 8138 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 344.000 deze listing +41% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04020703
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Lelyschool — 0.1 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.65 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.35 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Stephenson — 0.37 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Van Waning Huisarts — 1.47 km |
| Ziekenhuis | Tergooi MC — 3.12 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hilversum Media Park — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | David's Bar & Restaurant — 0.62 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.315 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 103.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 81 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.296 per jaar (~€ 108/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.423 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1053 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~324 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Hilversum
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bellstraat 11 Electrobuurt | 81 | C | € 475.000 |
+€ 16.200
2 stap(pen)
|
€ 491.200 | +€ 6.200 | |
| Hoge Larenseweg 218 Geuzenbuurt | 81 | C | € 450.000 |
+€ 16.200
2 stap(pen)
|
€ 466.200 | € -18.800 | |
| Mgr. Van de Weteringstraat 15 Centrum | 100 | E | € 525.000 |
+€ 33.000
4 stap(pen)
|
€ 558.000 | +€ 73.000 | |
| Cruquiusstraat 11 Geuzenbuurt | 97 | C | € 550.000 |
+€ 15.035
2 stap(pen)
|
€ 565.035 | +€ 80.035 | |
| Hertog Aelbrechtstraat 83 Noord | 88 | D | € 545.000 |
+€ 23.760
3 stap(pen)
|
€ 568.760 | +€ 83.760 | |
| Ruitersweg 74 Havenstraatbuurt | 83 | F | € 550.000 |
+€ 30.710
5 stap(pen)
|
€ 580.710 | +€ 95.710 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ruitersweg 74 Havenstraatbuurt | 83 | 5 | F | € 550.000 | € 6.627 |
| Bellstraat 11 Electrobuurt | 81 | 4 | C | € 475.000 | € 5.864 |
| Hoge Larenseweg 218 Geuzenbuurt | 81 | 4 | C | € 450.000 | € 5.556 |
| Hertog Aelbrechtstraat 83 Noord | 88 | 6 | D | € 545.000 | € 6.193 |
| Wegastraat 1 Astronomische Buurt | 96 | 5 | E | € 589.000 | € 6.135 |
| Van Musschenbroekstraat 3 Liebergen | 93 | 6 | C | € 365.000 | € 3.925 |
| Reaumurlaan 13 Noord | 95 | 4 | D | € 597.500 | € 6.289 |
| Cruquiusstraat 11 Geuzenbuurt | 97 | 4 | C | € 550.000 | € 5.670 |
| Mgr. Van de Weteringstraat 15 Centrum | 100 | 5 | E | € 525.000 | € 5.250 |
| Gijsbrecht van Amstelstraat 248 Schrijverskwartier | 102 | 4 | D | € 575.000 | € 5.637 |