Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 129 m² |
| Perceel | 143 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lamberink Makelaars & Adviseurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 houses in Assen met 90–167 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 6e percentiel (-28.3% t.o.v. mediaan van € 3.223/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Assen
| Inwoners | 1.145 |
|---|---|
| Dichtheid | 2205 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 339.000 deze listing -12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 18% |
| Afstand basisschool | 1.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 3.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01060502
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Atlas — 0.68 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Poiesz — 0.65 km |
| OV-station | Station Assen — 2.69 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Klein Parimaribo — 0.66 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.423 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 62.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.064 per jaar (~€ 172/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.595 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1677 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~516 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Assen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekkelwal 6 De Venen/De Wallen | 93 | C | € 285.000 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 303.600 | +€ 5.600 | |
| Rijnstraat 10 Pittelo Midden | 133 | B | € 289.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 303.630 | +€ 5.630 | |
| De Wouden 43 Baggelhuizen Midden | 102 | B | € 275.000 |
+€ 11.220
1 stap(pen)
|
€ 286.220 | € -11.780 | |
| Gravenlanden 93 De Landen/De Akkers | 107 | C | € 295.000 |
+€ 21.400
2 stap(pen)
|
€ 316.400 | +€ 18.400 | |
| Obrechtlaan 86 Componistenbuurt Oost | 106 | C | € 300.000 |
+€ 21.200
2 stap(pen)
|
€ 321.200 | +€ 23.200 | |
| Van Ostadestraat 34 Schildersbuurt | 115 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 27.000 | |
| Robijnstoep 45 De Stoepen | 104 | B | € 315.000 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 326.440 | +€ 28.440 | |
| Roegoorn 23 De Goorns | 109 | A | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 37.000 | |
| Naoberdreef 5 De Dreven | 97 | B | € 325.000 |
+€ 10.670
1 stap(pen)
|
€ 335.670 | +€ 37.670 | |
| Rijnstraat 37 Pittelo Noord | 130 | E | € 300.000 |
+€ 42.900
4 stap(pen)
|
€ 342.900 | +€ 44.900 | |
| Krekelkleuven 15 De Kleuven | 108 | B | € 339.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 350.880 | +€ 52.880 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rijnstraat 37 Pittelo Noord | 130 | 5 | E | € 300.000 | € 2.308 |
| Rijnstraat 10 Pittelo Midden | 133 | 5 | B | € 289.000 | € 2.173 |
| Molenstraat 128 Oude Molenbuurt | 120 | 5 | D | € 375.000 | € 3.125 |
| Van Ostadestraat 34 Schildersbuurt | 115 | 4 | A | € 325.000 | € 2.826 |
| Hamerslanden 14 De Landen/De Akkers | 121 | 5 | A | € 390.000 | € 3.223 |
| Gravenlanden 93 De Landen/De Akkers | 107 | 5 | C | € 295.000 | € 2.757 |
| Krekelkleuven 15 De Kleuven | 108 | 5 | B | € 339.000 | € 3.139 |
| Obrechtlaan 86 Componistenbuurt Oost | 106 | 5 | C | € 300.000 | € 2.830 |
| Roegoorn 23 De Goorns | 109 | 4 | A | € 335.000 | € 3.073 |
| Wethouder Buningstraat 4 Vredeveld Noord | 109 | 6 | C | € 350.000 | € 3.211 |
| Robijnstoep 45 De Stoepen | 104 | 4 | B | € 315.000 | € 3.029 |
| De Wouden 43 Baggelhuizen Midden | 102 | 4 | B | € 275.000 | € 2.696 |