house · resale
Romeijnstraat 2
1433ND Kudelstaart · Kudelstaart · wijk Wijk 01 Kudelstraat en Kalslagen · Aalsmeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 142 m² |
| Perceel | 375 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Eveleens Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Aalsmeer met 99–184 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-1.6% t.o.v. mediaan van € 4.829/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Aalsmeer
| Inwoners | 9.305 |
|---|---|
| Dichtheid | 2140 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 497.000 deze listing +36% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03580100
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KC De Ruimte — 0.18 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.27 km |
| Apotheek | Apotheek Groen — 0.19 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Kudelstaart — 0.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Polikliniek — 3.91 km |
| Restaurant | Brasserie Café Oevers — 0.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 144.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 142 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.272 per jaar (~€ 189/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.412 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1846 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~568 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Aalsmeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Koolwitjestraat 8 Oosteinde | 129 | A+ | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € 0 | |
| Citroenvlinderstraat 77 Oosteinde | 127 | A | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | € -30.000 | |
| Rechtsbuitenstraat 17 Kudelstaart | 147 | A | € 639.000 | +€ 0 | € 639.000 | € -36.000 | |
| Krabbescheerhof 11 Kudelstaart | 125 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -50.000 | |
| Sportlaan 32 Stommeer | 106 | D | € 589.000 |
+€ 28.620
3 stap(pen)
|
€ 617.620 | € -57.380 | |
| 1e J.C. Mensinglaan 8 Stommeer | 150 | D | € 699.000 |
+€ 40.500
3 stap(pen)
|
€ 739.500 | +€ 64.500 | |
| Koningsstraat 205 Oosteinde | 144 | A+ | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 75.000 | |
| Schoolstraat 10 Centrum | 138 | C | € 725.000 |
+€ 27.600
2 stap(pen)
|
€ 752.600 | +€ 77.600 | |
| Saturnusstraat 16 Hornmeer | 117 | A+ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -80.000 | |
| P.F. von Sieboldlaan 26 Stommeer | 109 | C | € 545.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 566.800 | € -108.200 | |
| Jupiterstraat 17 Hornmeer | 117 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -110.000 | |
| Distelvlinderstraat 6 Oosteinde | 141 | A | € 789.000 | +€ 0 | € 789.000 | +€ 114.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rechtsbuitenstraat 17 Kudelstaart | 147 | 6 | A | € 639.000 | € 4.347 |
| Koningsstraat 205 Oosteinde | 144 | 6 | A+ | € 750.000 | € 5.208 |
| 1e J.C. Mensinglaan 8 Stommeer | 150 | 6 | D | € 699.000 | € 4.660 |
| Koolwitjestraat 8 Oosteinde | 129 | 6 | A+ | € 675.000 | € 5.233 |
| Schoolstraat 10 Centrum | 138 | 5 | C | € 725.000 | € 5.254 |
| Distelvlinderstraat 6 Oosteinde | 141 | 5 | A | € 789.000 | € 5.596 |
| Citroenvlinderstraat 77 Oosteinde | 127 | 7 | A | € 645.000 | € 5.079 |
| Krabbescheerhof 11 Kudelstaart | 125 | 7 | A | € 625.000 | € 5.000 |
| Stommeerweg 25 Stommeer | 136 | 6 | C | € 465.000 | € 3.419 |
| Saturnusstraat 16 Hornmeer | 117 | 6 | A+ | € 595.000 | € 5.085 |
| Jupiterstraat 17 Hornmeer | 117 | 5 | A | € 565.000 | € 4.829 |
| Zijlijnstraat 10 Kudelstaart | 116 | 5 | A | € 549.000 | € 4.733 |