house · resale
Van Reedestraat 4
3602PM Maarssen · Zandweg-Oostwaard · wijk Wijk 01 Maarssen · Stichtse Vecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 99 m² |
| Perceel | 125 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | ERA Ritter Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Stichtse Vecht met 69–128 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 82e percentiel (+12.0% t.o.v. mediaan van € 4.680/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Stichtse Vecht
| Inwoners | 3.170 |
|---|---|
| Dichtheid | 5069 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 602.000 deze listing -14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 16% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19040105
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | sGooiers Wereldkids — 0.13 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 1.02 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Plesmanlaan — 0.66 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk Wennekes — 0.66 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 3.69 km |
| OV-station | Maarssen — 1.57 km |
| Restaurant | Brasserie Oud Zuilen — 0.59 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.478 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 99 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.980 per jaar (~€ 165/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.643 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1683 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~594 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 396 per jaar en 396 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Stichtse Vecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gijsbrecht van Nijenrodestraat 147 Breukelen Noord | 123 | D | € 495.000 |
+€ 19.680
2 stap(pen)
|
€ 514.680 | € -4.320 | |
| Vredelantstraat 3 Vreeland Dorp | 118 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 6.000 | |
| Fazantenkamp 783 Fazantenkamp | 109 | C | € 500.000 |
+€ 9.810
1 stap(pen)
|
€ 509.810 | € -9.190 | |
| Reigerskamp 465 Reigerskamp | 115 | A | € 509.000 | +€ 0 | € 509.000 | € -10.000 | |
| Looijersdijk 31 Breukelen Midden | 117 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | +€ 26.000 | |
| Reigerskamp 782 Reigerskamp | 115 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | +€ 46.000 | |
| Stinzenlaan Zuid 214 Broeckland | 110 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 56.000 | |
| Kamelenspoor 409 Kamelenspoor | 100 | C | € 445.000 |
+€ 9.000
1 stap(pen)
|
€ 454.000 | € -65.000 | |
| Pauwenkamp 366 Pauwenkamp | 107 | B | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | € -70.000 | |
| Vredelantstraat 31 Vreeland Dorp | 90 | C | € 439.000 |
+€ 8.100
1 stap(pen)
|
€ 447.100 | € -71.900 | |
| Berkenhof 93 Molenpolder | 125 | C | € 585.000 |
+€ 11.250
1 stap(pen)
|
€ 596.250 | +€ 77.250 | |
| Nigtevechtseweg 19 Vreeland Dorp | 79 | F | € 399.000 |
+€ 20.540
4 stap(pen)
|
€ 419.540 | € -99.460 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Fazantenkamp 783 Fazantenkamp | 109 | 4 | C | € 500.000 | € 4.587 |
| Herenweg 48 Maarsseveen | 105 | 4 | C | € 625.000 | € 5.952 |
| Kamelenspoor 409 Kamelenspoor | 100 | 5 | C | € 445.000 | € 4.450 |
| Stinzenlaan Zuid 214 Broeckland | 110 | 4 | A | € 575.000 | € 5.227 |
| Pauwenkamp 366 Pauwenkamp | 107 | 5 | B | € 449.000 | € 4.196 |
| Vredelantstraat 31 Vreeland Dorp | 90 | 5 | C | € 439.000 | € 4.878 |
| Reigerskamp 465 Reigerskamp | 115 | 4 | A | € 509.000 | € 4.426 |
| Reigerskamp 782 Reigerskamp | 115 | 5 | A | € 565.000 | € 4.913 |
| Looijersdijk 31 Breukelen Midden | 117 | 5 | A | € 545.000 | € 4.658 |
| Vredelantstraat 3 Vreeland Dorp | 118 | 5 | A | € 525.000 | € 4.449 |
| Nigtevechtseweg 19 Vreeland Dorp | 79 | 3 | F | € 399.000 | € 5.051 |
| Gijsbrecht van Nijenrodestraat 147 Breukelen Noord | 123 | 5 | D | € 495.000 | € 4.024 |