databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Hoofdstraat 3

9528PA Buinen · Buinen Buitengebied · wijk Buinen · Borger-Odoorn

€ 595.000
€ 4.837 / m²
123 5kamers G
Foto 1 van Hoofdstraat 3 Foto 2 van Hoofdstraat 3 Foto 3 van Hoofdstraat 3 Foto 4 van Hoofdstraat 3 Foto 5 van Hoofdstraat 3 Foto 6 van Hoofdstraat 3 Foto 7 van Hoofdstraat 3 Foto 8 van Hoofdstraat 3 Foto 9 van Hoofdstraat 3 Foto 10 van Hoofdstraat 3 Foto 11 van Hoofdstraat 3 Foto 12 van Hoofdstraat 3

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.123 m²
Perceel13480 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelG
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Schelhaas Makelaardij b.v. (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — Borger-Odoorn

Inwoners55
Dichtheid4 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.9
Gemiddelde WOZ (buurt) € 395.000 deze listing +51% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt18%
Afstand basisschool3.7 km
Afstand supermarkt3.6 km
Afstand huisarts4.0 km
Afstand kinderdagverblijf1.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU16818509 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.841 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 129.348 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel G en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 6.765 per jaar (~€ 564/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.405 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~5904 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2706 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 4.797 per jaar en 4305 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Borger-Odoorn

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label G te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Hoofdstraat 44 Valthe 140 D € 565.000 +€ 0 € 565.000 € -30.000
Nijkampenweg 2 Nieuwe Kampen 145 C € 499.500 +€ 0 € 499.500 € -95.500
Hofakkersweg 2 Westeresch 141 E € 489.000 +€ 0 € 489.000 € -106.000

Alle vergelijkbare woningen (6)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Hoofdstraat 44 Valthe 140 4 D € 565.000 € 4.036
Hofakkersweg 2 Westeresch 141 6 E € 489.000 € 3.468
Nijkampenweg 2 Nieuwe Kampen 145 6 C € 499.500 € 3.445
De Baander 52 Marslanden 143 6 A € 450.000 € 3.147
Bergmans-Beinsstraat 9 Borger-Centrum 110 5 B € 335.000 € 3.045
Dingspil 41 Hunzedal 112 6 B € 295.000 € 2.634