databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Muiderzandweg 43

1361BS Almere · Duin Zuid · wijk Duin · Almere

€ 800.000
€ 5.031 / m²
159 5kamers A++
Foto 1 van Muiderzandweg 43 Foto 2 van Muiderzandweg 43 Foto 3 van Muiderzandweg 43 Foto 4 van Muiderzandweg 43 Foto 5 van Muiderzandweg 43 Foto 6 van Muiderzandweg 43 Foto 7 van Muiderzandweg 43 Foto 8 van Muiderzandweg 43 Foto 9 van Muiderzandweg 43 Foto 10 van Muiderzandweg 43 Foto 11 van Muiderzandweg 43 Foto 12 van Muiderzandweg 43

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.159 m²
Perceel180 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA++
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Makelaardij Van der Linden Almere (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 69 houses in Almere met 111–206 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 81e percentiel (+23.3% t.o.v. mediaan van € 4.082/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Almere

Inwoners2.060
Dichtheid1889 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.0
Gemiddelde WOZ (buurt) € 560.000 deze listing +43% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt55%
Afstand basisschool1.2 km
Afstand supermarkt0.5 km
Afstand huisarts1.6 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU00346602 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Duinvlinder — 0.23 km · 10 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf (naamloos) — 0.91 km
Supermarkt PLUS — 0.22 km · 3 totaal binnen zoekradius
Apotheek (naamloos) — 1.03 km
Huisartsenpraktijk Gezondheidscentrum Vizier — 1.01 km · 2 totaal binnen zoekradius
OV-station Almere Poort — 0.85 km
Restaurant Zuyder — 0.23 km · 10 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.819 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 167.391 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 30.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A++
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 159 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.908 per jaar (~€ 159/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.978 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1431 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~318 m³ per jaar

Verbouwings-equivalente woningen in Almere

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Professor Pigracht 22 Stripheldenbuurt Midden- west 188 A++ € 800.000 +€ 0 € 800.000 € 0
Fruitweg 17 Parkwijk Zuidwest 148 A+ € 775.000 +€ 14.800
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 14.800 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 789.800 € -10.200
Herman Gorterweg 4 Literatuurwijk Noordwest 170 A € 750.000 +€ 30.600
2 stap(pen)
  • A→A+: € 13.600 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 17.000 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 780.600 € -19.400
Hoogduinstraat 5 Duin Zuid 146 A € 750.000 +€ 26.280
2 stap(pen)
  • A→A+: € 11.680 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 14.600 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 776.280 € -23.720
Sterduinstraat 115 Duin Noord 143 A € 729.000 +€ 25.740
2 stap(pen)
  • A→A+: € 11.440 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 14.300 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 754.740 € -45.260
Oeverwalweg 51 Oosterwold Zuid 132 A++ € 850.000 +€ 0 € 850.000 +€ 50.000
Saturnussingel 304 Homeruskwartier Oost 165 A+ € 725.000 +€ 16.500
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 16.500 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 741.500 € -58.500
Giek 15 Noorderplassen W.-Zuid 178 A+ € 720.000 +€ 17.800
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 17.800 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 737.800 € -62.200
Schootsteek 10 Noorderplassen W.- Noord 186 A+ € 850.000 +€ 18.600
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 18.600 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 868.600 +€ 68.600
Sterduinstraat 129 Duin Noord 149 A € 699.000 +€ 26.820
2 stap(pen)
  • A→A+: € 11.920 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 14.900 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 725.820 € -74.180
Vermiljoenstraat 4 Regenboogbuurt West 151 A € 695.000 +€ 27.180
2 stap(pen)
  • A→A+: € 12.080 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 15.100 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 722.180 € -77.820
Aegirstraat 13 Homeruskwartier Zuid 134 A+ € 700.000 +€ 13.400
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 13.400 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 713.400 € -86.600

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Saturnussingel 304 Homeruskwartier Oost 165 5 A+ € 725.000 € 4.394
Tenerifestraat 6 Eilandenbuurt West 160 5 A+ € 685.000 € 4.281
Vermiljoenstraat 4 Regenboogbuurt West 151 5 A € 695.000 € 4.603
Hoogduinstraat 5 Duin Zuid 146 5 A € 750.000 € 5.137
Kadegriend 34 Kadegriend en Overgriend 166 5 A € 650.000 € 3.916
Hendrik Lorentzweg 16 Nobelhorst West 156 6 A € 897.500 € 5.753
Plecht 25 Noorderplassen W.-Zuid 177 5 A € 860.000 € 4.859
Fruitweg 17 Parkwijk Zuidwest 148 6 A+ € 775.000 € 5.236
Herman Gorterweg 4 Literatuurwijk Noordwest 170 6 A € 750.000 € 4.412
Fassbinderstraat 64 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. 156 6 A € 675.000 € 4.327
Sterduinstraat 129 Duin Noord 149 6 A € 699.000 € 4.691
Hermesstraat 19 Homeruskwartier Midden 153 4 A € 650.000 € 4.248