Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 109 m² |
| Perceel | 143 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Domicilie Makelaars Ede (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 42 houses in Ede met 76–141 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 21e percentiel (-12.7% t.o.v. mediaan van € 4.728/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 2.390 |
|---|---|
| Dichtheid | 5618 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 368.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02281203
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Brugge — 0.28 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.24 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Rietkampen — 0.2 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Rietkampen — 0.17 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Gelderse Vallei — 0.38 km |
| OV-station | Ede-Wageningen — 2.15 km |
| Restaurant | De Bourgondiër — 0.24 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 109 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.744 per jaar (~€ 145/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.293 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1417 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~436 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jan Vermeerstraat 86 Elskamp | 96 | B | € 440.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 450.560 | +€ 560 | |
| Parkrand 47 De Burgen | 105 | A | € 457.500 | +€ 0 | € 457.500 | +€ 7.500 | |
| Groevenbeek 17 De Velden en Beken | 120 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -11.000 | |
| Koelhorst 55 De Horsten | 123 | C | € 410.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 434.600 | € -15.400 | |
| Eikenlaan 34 Stationsbuurt | 92 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | +€ 19.000 | |
| Twijnstraat 17 Reehorst | 104 | B | € 419.500 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 430.940 | € -19.060 | |
| Pienemanstraat 76 De Hoef | 105 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -25.000 | |
| Schumansingel 7 De Singels | 103 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -25.000 | |
| Binnenhof 32 De Hoven | 127 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 25.000 | |
| Vogelwikke 24 Halderbrink | 84 | A | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | € -31.000 | |
| Krusemanstraat 6 Elskamp | 94 | C | € 395.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 413.800 | € -36.200 | |
| Honingklaver 13 Halderbrink | 99 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Parkrand 47 De Burgen | 105 | 5 | A | € 457.500 | € 4.357 |
| Pienemanstraat 76 De Hoef | 105 | 5 | A | € 425.000 | € 4.048 |
| Twijnstraat 17 Reehorst | 104 | 5 | B | € 419.500 | € 4.034 |
| Van Anrooylaan 12 Komponistenbuurt | 108 | 5 | E | € 525.000 | € 4.861 |
| Jasmijnstraat 20 Ederveen dorp | 115 | 5 | C | € 514.500 | € 4.474 |
| Honingklaver 13 Halderbrink | 99 | 5 | A | € 495.000 | € 5.000 |
| Spoorwiel 30 Wormshoef | 118 | 5 | A | € 525.000 | € 4.449 |
| Schumansingel 7 De Singels | 103 | 6 | A | € 425.000 | € 4.126 |
| Nachtegaallaan 15 Vogelbuurt | 107 | 4 | D | € 510.000 | € 4.766 |
| Feenstraweg 14 Otterlo dorp | 116 | 5 | C | € 550.000 | € 4.741 |
| Oortveldlaan 9 Bloemenbuurt | 116 | 6 | E | € 500.000 | € 4.310 |
| De Gasperisingel 27 De Singels | 112 | 4 | A | € 375.000 | € 3.348 |