house · resale
Duijvendrechtstraat 4
4382EV Vlissingen · Bonedijkestraat e.o. · wijk Middengebied · Vlissingen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 104 m² |
| Perceel | 106 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bert Bimmel Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Vlissingen met 72–135 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 21e percentiel (-11.2% t.o.v. mediaan van € 2.587/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Vlissingen
| Inwoners | 2.300 |
|---|---|
| Dichtheid | 9473 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 231.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 63% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07180201
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sint Jozefschool — 0.45 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | SPAR — 0.45 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Singel — 0.19 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Getijden — 0.16 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Admiraal De Ruyter Ziekenhuis — 0.22 km |
| OV-station | Vlissingen — 2.16 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Piccard — 0.19 km · 27 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.141 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 50.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 104 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.080 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.314 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1768 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~624 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 416 per jaar en 416 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Vlissingen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zuilenburg 16 Bossenburgh - Weyevliet | 109 | C | € 219.500 |
+€ 9.810
1 stap(pen)
|
€ 229.310 | € -9.690 | |
| Glacisstraat 103 Scheldestraat e.o. | 99 | C | € 249.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 257.910 | +€ 18.910 | |
| J.I. Sandersestraat 76 Zeewijksingel | 102 | C | € 250.000 |
+€ 9.180
1 stap(pen)
|
€ 259.180 | +€ 20.180 | |
| Merwedestraat 20 Schoonenburg | 111 | C | € 250.000 |
+€ 9.990
1 stap(pen)
|
€ 259.990 | +€ 20.990 | |
| Gerrit Rietveldstraat 27 Het Fort e.o. | 102 | B | € 269.000 | +€ 0 | € 269.000 | +€ 30.000 | |
| Prinsenstraat 26 Oude Binnenstad | 73 | E | € 269.000 |
+€ 16.060
3 stap(pen)
|
€ 285.060 | +€ 46.060 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Koudekerkseweg 46 Bonedijkestraat e.o. | 104 | 4 | G | € 269.000 | € 2.587 |
| Zuilenburg 16 Bossenburgh - Weyevliet | 109 | 4 | C | € 219.500 | € 2.014 |
| J.I. Sandersestraat 76 Zeewijksingel | 102 | 3 | C | € 250.000 | € 2.451 |
| Glacisstraat 103 Scheldestraat e.o. | 99 | 5 | C | € 249.000 | € 2.515 |
| Gerrit Rietveldstraat 27 Het Fort e.o. | 102 | 5 | B | € 269.000 | € 2.637 |
| Merwedestraat 20 Schoonenburg | 111 | 5 | C | € 250.000 | € 2.252 |
| Van Ginkelstraat 33 Molenweg e.o. | 115 | 5 | C | € 295.000 | € 2.565 |
| Roerstraat 12 Schoonenburg - Groot Abeele | 112 | 5 | B | € 325.000 | € 2.902 |
| Noorderbaan 1 West-Souburg | 113 | 5 | C | € 325.000 | € 2.876 |
| Willem-Alexanderstraat 38 Kern Oost-Souburg Oost | 80 | 4 | B | € 295.000 | € 3.688 |
| Winkelmanstraat 4 Scheldestraat e.o. | 127 | 5 | E | € 289.000 | € 2.276 |
| Prinsenstraat 26 Oude Binnenstad | 73 | 4 | E | € 269.000 | € 3.685 |