Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 76 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bert van Vulpen makelaars + hypotheken Zaandam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 apartments in Zaanstad met 53–98 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 14e percentiel (-15.1% t.o.v. mediaan van € 4.882/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 3.065 |
|---|---|
| Dichtheid | 8996 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 311.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 76% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04791212
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Vrije School Zaanstreek — 0.34 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindercentrum Maanster — 0.75 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ADL Markt Bloemkorf — 0.19 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Poelenburg — 0.13 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Zaans Medisch Centrum — 2.18 km |
| OV-station | De Vlinder — 1.34 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Carre — 0.69 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.504 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 68.478 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 76 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.900 per jaar (~€ 158/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.662 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1672 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~684 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 684 per jaar en 684 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pinksterbloemweg 211 Kogerveld | 81 | C | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € 0 | |
| Poelenburg 40 Poelenburg Noord | 68 | E | € 300.000 |
+€ 8.840
2 stap(pen)
|
€ 308.840 | € -6.160 | |
| Leverkruidweg 185 Kogerveld | 69 | D | € 300.000 |
+€ 4.830
1 stap(pen)
|
€ 304.830 | € -10.170 | |
| Claude Monetstraat 82 Schilders- en Waddenbuurt | 74 | F | € 315.000 |
+€ 12.580
3 stap(pen)
|
€ 327.580 | +€ 12.580 | |
| Vestaplein 18 Wormerveer Zuid | 63 | C | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € -15.000 | |
| Claude Monetstraat 69 Schilders- en Waddenbuurt | 73 | C | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 20.000 | |
| Kervelstraat 134 Noorderham | 74 | C | € 285.000 | +€ 0 | € 285.000 | € -30.000 | |
| Fluitekruidweg 131 Kogerveld | 70 | F | € 270.000 |
+€ 11.900
3 stap(pen)
|
€ 281.900 | € -33.100 | |
| Zuiderhoofddwarsstraat 3 Zuiderhoofdbuurt | 71 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 35.000 | |
| Conradstraat 10 Bomenbuurt | 64 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 35.000 | |
| Wandelweg 58 Wormerveer Zuid | 69 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | +€ 54.000 | |
| Stokkenmolen 61 Westerkoog Oost | 74 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 60.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Claude Monetstraat 69 Schilders- en Waddenbuurt | 73 | 3 | C | € 335.000 | € 4.589 |
| Pinksterbloemweg 211 Kogerveld | 81 | 3 | C | € 315.000 | € 3.889 |
| Zuiderhoofddwarsstraat 3 Zuiderhoofdbuurt | 71 | 3 | B | € 350.000 | € 4.930 |
| Leverkruidweg 185 Kogerveld | 69 | 3 | D | € 300.000 | € 4.348 |
| Claude Monetstraat 82 Schilders- en Waddenbuurt | 74 | 4 | F | € 315.000 | € 4.257 |
| Poelenburg 40 Poelenburg Noord | 68 | 3 | E | € 300.000 | € 4.412 |
| Kervelstraat 134 Noorderham | 74 | 4 | C | € 285.000 | € 3.851 |
| Wandelweg 58 Wormerveer Zuid | 69 | 3 | A | € 369.000 | € 5.348 |
| Botenmakersstraat 75 Oud West | 78 | 3 | B | € 395.000 | € 5.064 |
| Prelude 39 Westerwatering Zuid | 76 | 3 | B | € 399.000 | € 5.250 |
| Stokkenmolen 61 Westerkoog Oost | 74 | 2 | C | € 375.000 | € 5.068 |
| Fluitekruidweg 131 Kogerveld | 70 | 2 | F | € 270.000 | € 3.857 |