Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 114 m² |
| Perceel | 120 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Henk Bos Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Ede met 79–148 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 47e percentiel (-0.3% t.o.v. mediaan van € 4.741/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Hoenwaard
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Hoenwaard 35 | 122 | A | € 585.000 | € 4.795 |
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 3.810 |
|---|---|
| Dichtheid | 5334 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 458.000 deze listing +18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.8 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02280403
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vuursteen — 0.4 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 1.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Gelderse Vallei — 3.58 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.573 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 115.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.824 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.725 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1482 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oortveldlaan 9 Bloemenbuurt | 116 | E | € 500.000 |
+€ 38.280
4 stap(pen)
|
€ 538.280 | € -720 | |
| Jasmijnstraat 20 Ederveen dorp | 115 | C | € 514.500 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 537.500 | € -1.500 | |
| Spoorwiel 30 Wormshoef | 118 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -14.000 | |
| Van Anrooylaan 12 Komponistenbuurt | 108 | E | € 525.000 |
+€ 35.640
4 stap(pen)
|
€ 560.640 | +€ 21.640 | |
| Hendrik van Poelwijcklaan 26 De Laar | 132 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | +€ 26.000 | |
| Johan Willem Frisolaan 2 Beatrixpark | 94 | C | € 550.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 568.800 | +€ 29.800 | |
| Feenstraweg 14 Otterlo dorp | 116 | C | € 550.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 573.200 | +€ 34.200 | |
| Enkalaan 66 Enka | 128 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 36.000 | |
| Artemislaan 3 Klaphek | 129 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -44.000 | |
| Honingklaver 13 Halderbrink | 99 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -44.000 | |
| Enkalaan 55 Enka | 115 | A | € 590.000 | +€ 0 | € 590.000 | +€ 51.000 | |
| Binnenhof 32 De Hoven | 127 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -64.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Oortveldlaan 9 Bloemenbuurt | 116 | 6 | E | € 500.000 | € 4.310 |
| Enkalaan 55 Enka | 115 | 6 | A | € 590.000 | € 5.130 |
| Feenstraweg 14 Otterlo dorp | 116 | 5 | C | € 550.000 | € 4.741 |
| Jasmijnstraat 20 Ederveen dorp | 115 | 5 | C | € 514.500 | € 4.474 |
| Groevenbeek 17 De Velden en Beken | 120 | 6 | A | € 439.000 | € 3.658 |
| Spoorwiel 30 Wormshoef | 118 | 5 | A | € 525.000 | € 4.449 |
| Van Anrooylaan 12 Komponistenbuurt | 108 | 5 | E | € 525.000 | € 4.861 |
| Rooseveltdreef 7 De Dreven | 124 | 6 | B | € 620.000 | € 5.000 |
| Schaapsweg 40 Indische buurt | 109 | 7 | C | € 595.000 | € 5.459 |
| Indira Gandhisingel 10 De Singels | 109 | 5 | A | € 450.000 | € 4.128 |
| Schumansingel 7 De Singels | 103 | 6 | A | € 425.000 | € 4.126 |
| Parkrand 47 De Burgen | 105 | 5 | A | € 457.500 | € 4.357 |