house · resale
Prins Bernhardstraat 5
7151DE Eibergen · Prins Bernhardstraat eo · wijk Wijk 01 Eibergen · Berkelland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 138 m² |
| Perceel | 749 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bennink Makelaardij o.g. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Berkelland met 96–179 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 65e percentiel (+6.5% t.o.v. mediaan van € 3.724/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Berkelland
| Inwoners | 1.210 |
|---|---|
| Dichtheid | 4121 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 292.000 deze listing +88% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 56% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU18590119
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Sterrenpalet — 0.11 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.2 km |
| Supermarkt | PLUS Koenders — 0.33 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.23 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Boting-Klomp — 0.22 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | (naamloos) — 0.12 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.614 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 116.848 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 138 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.208 per jaar (~€ 184/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.798 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1794 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~552 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Berkelland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bonenkamp 19 Rekken | 128 | C | € 515.000 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 540.600 | € -6.900 | |
| Haaksbergseweg 95 Verspreide huizen Neede | 108 | G | € 535.000 |
+€ 43.200
6 stap(pen)
|
€ 578.200 | +€ 30.700 | |
| 't Hambroek 12 Hambroek | 130 | D | € 475.000 |
+€ 35.100
3 stap(pen)
|
€ 510.100 | € -37.400 | |
| Hoornhorststraat 2 Beltrum | 160 | D | € 449.000 |
+€ 43.200
3 stap(pen)
|
€ 492.200 | € -55.300 | |
| Rozenkamp 22 Bronbeek-Rozenkamp | 133 | B | € 475.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 489.630 | € -57.870 | |
| Melkweg 8 Zuivelfabriek | 139 | C | € 595.000 |
+€ 27.800
2 stap(pen)
|
€ 622.800 | +€ 75.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Melkweg 8 Zuivelfabriek | 139 | 5 | C | € 595.000 | € 4.281 |
| Bonenkamp 19 Rekken | 128 | 5 | C | € 515.000 | € 4.023 |
| Rozenkamp 22 Bronbeek-Rozenkamp | 133 | 6 | B | € 475.000 | € 3.571 |
| 't Hambroek 12 Hambroek | 130 | 4 | D | € 475.000 | € 3.654 |
| Hupselseweg 9 Zuivelfabriek | 124 | 5 | C | € 397.500 | € 3.206 |
| Lijsterstraat 63 Hofmaat | 137 | 5 | C | € 325.000 | € 2.372 |
| G.L.Rutgersweg 55 Noordijk | 136 | 6 | C | € 349.500 | € 2.570 |
| Hoornhorststraat 2 Beltrum | 160 | 6 | D | € 449.000 | € 2.806 |
| Haaksbergseweg 95 Verspreide huizen Neede | 108 | 5 | G | € 535.000 | € 4.954 |
| Klaashofweg 15 Vrijersmaat-Plan Zuid | 168 | 5 | A+++ | € 695.000 | € 4.137 |
| Meester Nelissenstraat 17 Beltrum | 142 | 4 | C | € 825.000 | € 5.810 |
| Scholten-Hofmansbrink 39 Simmelink Zuid | 114 | 5 | B | € 299.000 | € 2.623 |