Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 136 m² |
| Perceel | 134 m² |
| Kamers | 6 (6 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Berg ERA Makelaars - Bollenstreekmakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 10 houses in Hillegom met 95–176 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 80e percentiel (+3.6% t.o.v. mediaan van € 4.747/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Meeroever
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Meeroever 46 | 170 | A+++ | € 990.000 | € 5.824 |
Buurt in cijfers — Hillegom
| Inwoners | 1.025 |
|---|---|
| Dichtheid | 9204 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 579.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 10% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05340306
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Leerwinkel — 0.37 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 't Boefje — 0.89 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo Van Beest — 0.6 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.92 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Hillegom Zuid — 0.84 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hillegom — 2.32 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Proeflokaal Bregje — 0.27 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.194 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 143.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 136 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.176 per jaar (~€ 181/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.375 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1768 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~544 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Hillegom
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Catswende 64 Wendes | 142 | C | € 619.000 |
+€ 28.400
2 stap(pen)
|
€ 647.400 | € -21.600 | |
| Huygenswende 16 Wendes | 156 | C | € 669.000 |
+€ 31.200
2 stap(pen)
|
€ 700.200 | +€ 31.200 | |
| Burgemeester Hermanslaan 14 Weerestein | 144 | B | € 695.000 |
+€ 15.840
1 stap(pen)
|
€ 710.840 | +€ 41.840 | |
| Singel 43 Schilderskwartier | 133 | C | € 589.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 615.600 | € -53.400 | |
| Valckslootlaan 8 Oranjebuurt | 148 | D | € 550.000 |
+€ 39.960
3 stap(pen)
|
€ 589.960 | € -79.040 | |
| Leeghwater 82 Vossepolder | 158 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 81.000 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Catswende 64 Wendes | 142 | 5 | C | € 619.000 | € 4.359 |
| Burgemeester Hermanslaan 14 Weerestein | 144 | 7 | B | € 695.000 | € 4.826 |
| Singel 43 Schilderskwartier | 133 | 5 | C | € 589.000 | € 4.429 |
| Valckslootlaan 8 Oranjebuurt | 148 | 6 | D | € 550.000 | € 3.716 |
| Staringwende 21 Wendes | 128 | 5 | A | € 499.000 | € 3.898 |
| Leeghwater 82 Vossepolder | 158 | 6 | A | € 750.000 | € 4.747 |
| Huygenswende 16 Wendes | 156 | 5 | C | € 669.000 | € 4.288 |
| Ambachtstraat 60 Oranjebuurt | 102 | 5 | C | € 500.000 | € 4.902 |
| Meeroever 46 Ringoevers | 170 | 6 | A+++ | € 990.000 | € 5.824 |