house · resale
Talingstraat 22
2903ET Capelle aan den IJssel · Kievitlaan · wijk Middelwatering Oost · Capelle aan den IJssel
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 140 m² |
| Perceel | 152 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ooms Makelaars Capelle aan den IJssel (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Capelle aan den IJssel met 98–182 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 40e percentiel (-0.0% t.o.v. mediaan van € 4.037/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Capelle aan den IJssel
| Inwoners | 1.745 |
|---|---|
| Dichtheid | 8669 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 322.000 deze listing +75% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05020338
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | EYE college — 0.29 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.54 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq — 0.55 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Maatschap huisartsen Rozenburcht — 1.37 km |
| Ziekenhuis | De Lupine — 1.86 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Capelle Centrum — 0.59 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wok 'n Sushi — 0.5 km · 18 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.697 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 118.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 140 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.960 per jaar (~€ 163/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.860 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1540 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~420 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Capelle aan den IJssel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arica 120 Vuykterrein | 128 | B | € 545.000 |
+€ 24.320
2 stap(pen)
|
€ 569.320 | +€ 4.320 | |
| Ahrdal 10 Dalenbuurt | 144 | C | € 535.000 |
+€ 40.320
3 stap(pen)
|
€ 575.320 | +€ 10.320 | |
| Grateastraat 21 Fascinatio-oost | 127 | A++ | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | +€ 20.000 | |
| Solislaan 75 Fascinatio-west | 116 | A | € 595.000 |
+€ 9.280
1 stap(pen)
|
€ 604.280 | +€ 39.280 | |
| Merelhoven 98 Merelbuurt | 142 | A+ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -40.000 | |
| Walvisbaai 26 Baaienbuurt | 122 | A | € 500.000 |
+€ 9.760
1 stap(pen)
|
€ 509.760 | € -55.240 | |
| Lippedal 12 Dalenbuurt | 128 | C | € 450.000 |
+€ 35.840
3 stap(pen)
|
€ 485.840 | € -79.160 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Merelhoven 98 Merelbuurt | 142 | 6 | A+ | € 525.000 | € 3.697 |
| Ahrdal 10 Dalenbuurt | 144 | 5 | C | € 535.000 | € 3.715 |
| Arica 120 Vuykterrein | 128 | 5 | B | € 545.000 | € 4.258 |
| Grateastraat 21 Fascinatio-oost | 127 | 5 | A++ | € 585.000 | € 4.606 |
| Lippedal 12 Dalenbuurt | 128 | 5 | C | € 450.000 | € 3.516 |
| Walvisbaai 26 Baaienbuurt | 122 | 5 | A | € 500.000 | € 4.098 |
| Lahndal 5 Dalenbuurt | 161 | 5 | C | € 650.000 | € 4.037 |
| Solislaan 75 Fascinatio-west | 116 | 5 | A | € 595.000 | € 5.129 |
| Feestdans 59 Dansenbuurt-noord | 106 | 6 | A | € 425.000 | € 4.009 |
| Sporaden 9 Eilandenbuurt | 180 | 6 | B | € 719.000 | € 3.994 |