house · resale
Keizer Karelweg 121
1185HS Amstelveen · Kastanjebuurt · wijk Keizer Karelpark · Amstelveen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 175 m² |
| Perceel | 220 m² |
| Kamers | 8 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 36 houses in Amstelveen met 122–227 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 86e percentiel (+21.7% t.o.v. mediaan van € 6.338/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Keizer Karelweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Keizer Karelweg 134 | 134 | C | € 1.000.000 | € 7.463 |
Buurt in cijfers — Amstelveen
| Inwoners | 2.315 |
|---|---|
| Dichtheid | 4923 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 684.000 deze listing +97% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03620802
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | S.A.K.B. Kunstlokaal — 0.28 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Jillz kinderdagverblijf — 0.61 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Vomar — 0.55 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Keizer Karelpark — 0.22 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Bovenkerk Westwijk — 1.43 km |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Amstelland — 1.49 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amstelveen, Busstation — 0.53 km |
| Restaurant | HO-FA — 0.18 km · 23 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 6.445 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 293.478 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 175 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 4.375 per jaar (~€ 365/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 6.810 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3850 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1575 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.575 per jaar en 1575 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1938 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Schilddak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel en open haard |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 760 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 8 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amstelveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wedderborg 38 Kastelenbuurt | 211 | A+ | € 1.350.000 | +€ 0 | € 1.350.000 | € 0 | |
| Graaf Aelbrechtlaan 114 Kruiskerkbuurt | 150 | B | € 1.250.000 | +€ 0 | € 1.250.000 | € -100.000 | |
| Jan Tooroplaan 51 Amsterdamse Bos Noord | 170 | A | € 1.495.000 | +€ 0 | € 1.495.000 | +€ 145.000 | |
| Gijsbrecht van Amstellaan 7 Randwijck West | 162 | B | € 1.150.000 | +€ 0 | € 1.150.000 | € -200.000 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jan Tooroplaan 51 Amsterdamse Bos Noord | 170 | 7 | A | € 1.495.000 | € 8.794 |
| Gijsbrecht van Amstellaan 7 Randwijck West | 162 | 7 | B | € 1.150.000 | € 7.099 |
| Graaf Aelbrechtlaan 114 Kruiskerkbuurt | 150 | 7 | B | € 1.250.000 | € 8.333 |
| Straat van Magelhaens 29 Zeestratenbuurt | 177 | 7 | A | € 900.000 | € 5.085 |
| Wedderborg 38 Kastelenbuurt | 211 | 8 | A+ | € 1.350.000 | € 6.398 |
| Da Costalaan 30 Patrimonium | 126 | 7 | B | € 1.075.000 | € 8.532 |