apartment · resale
Tweede Atjehstraat 32
1094LH Amsterdam · Timorpleinbuurt-Zuid · wijk Indische Buurt-West · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 57 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | PB Makelaars o.z. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 198 apartments in Amsterdam met 39–74 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 32e percentiel (-5.7% t.o.v. mediaan van € 8.654/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Tweede Atjehstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Tweede Atjehstraat 26 | 59 | C | € 500.000 | € 8.475 |
| Tweede Atjehstraat 39 | 74 | A | € 650.000 | € 8.784 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.365 |
|---|---|
| Dichtheid | 29986 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 476.000 deze listing -2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 69% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MF02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Bataviaschool — 0.08 km · 39 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Voorschool en Kinderdagverblijf Oase — 0.19 km |
| Supermarkt | Late Night Liquorstore — 0.15 km · 43 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Sumatra Apotheek — 0.07 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Sumatra Huisartsenpraktijk — 0.06 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.45 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Muiderpoort — 0.34 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Drovers dog — 0.05 km · 96 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.220 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 57 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.425 per jaar (~€ 119/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.339 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1254 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~513 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 513 per jaar en 513 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1905 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Kombi Kompact HR22 (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 192 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 22, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rombout Hogerbeetsstraat 6 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 54 | G | € 450.000 |
+€ 10.800
4 stap(pen)
|
€ 460.800 | € -4.200 | |
| Kiefskamp 54 Gelderlandpleinbuurt | 59 | E | € 449.500 |
+€ 7.670
2 stap(pen)
|
€ 457.170 | € -7.830 | |
| J.H. Hisgenpad 305 Elzenhagen-Zuid | 58 | A++ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 10.000 | |
| Sanderijnstraat 48 Erasmusparkbuurt-West | 56 | C | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 10.000 | |
| Rustenburgerdwarsstraat 12 Willibrordusbuurt | 51 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 10.000 | |
| Geuzenkade 32 Geuzenhofbuurt | 55 | D | € 450.000 |
+€ 3.850
1 stap(pen)
|
€ 453.850 | € -11.150 | |
| Amstelveenseweg 1150 Buitenveldert-Zuidwest | 55 | D | € 475.000 |
+€ 3.850
1 stap(pen)
|
€ 478.850 | +€ 13.850 | |
| Vespuccistraat 86 John Franklinbuurt | 58 | D | € 475.000 |
+€ 4.060
1 stap(pen)
|
€ 479.060 | +€ 14.060 | |
| Katrijpstraat 170 Werengouw-Midden | 59 | A+++ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -15.000 | |
| Linnaeusstraat 40 Oosterparkbuurt-Zuidoost | 53 | C | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -15.000 | |
| Joan Melchior Kemperstraat 75 Fannius Scholtenbuurt | 56 | C | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -15.000 | |
| Honselersdijkstraat 12 Delflandpleinbuurt-Oost | 62 | C | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | € -16.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| J.H. Hisgenpad 305 Elzenhagen-Zuid | 58 | 2 | A++ | € 475.000 | € 8.190 |
| Eerste Oosterparkstraat 107 Oosterparkbuurt-Noordwest | 56 | 2 | C | € 435.000 | € 7.768 |
| Sloterkade 128 Legmeerpleinbuurt | 56 | 2 | C | € 495.000 | € 8.839 |
| Katrijpstraat 170 Werengouw-Midden | 59 | 2 | A+++ | € 450.000 | € 7.627 |
| Kiefskamp 54 Gelderlandpleinbuurt | 59 | 2 | E | € 449.500 | € 7.619 |
| Schipluidenlaan 82 Schipluidenbuurt | 55 | 2 | A+ | € 485.000 | € 8.818 |
| Meeuwenlaan 65 Vogelbuurt-Zuid | 59 | 2 | C | € 445.000 | € 7.542 |
| Staringstraat 10 Cremerbuurt-West | 55 | 2 | F | € 495.000 | € 9.000 |
| Vespuccistraat 57 Jan Maijenbuurt | 59 | 2 | D | € 435.000 | € 7.373 |
| Uiterwaardenstraat 284 Scheldebuurt-Midden | 59 | 2 | D | € 495.000 | € 8.390 |
| Tweede Atjehstraat 26 Timorpleinbuurt-Zuid | 59 | 2 | C | € 500.000 | € 8.475 |
| Prins Hendrikkade 79 Kop Zeedijk | 55 | 2 | unknown | € 425.000 | € 7.727 |