apartment · resale
Sportparklaan 171
1382SB Weesp · Weesp Dichtersbuurt · wijk Weesp-Noordwest · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 67 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Koster Di Giacomo (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 252 apartments in Amsterdam met 46–87 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 7e percentiel (-37.4% t.o.v. mediaan van € 8.333/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.890 |
|---|---|
| Dichtheid | 7537 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 324.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 49% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363SC05
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kors Breijer — 0.22 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KDV Hummeloord — 0.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Boz Versmarkt — 0.46 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Veldsema — 0.5 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Weespersluis — 0.58 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Weesp — 0.51 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Dikke Dennie — 0.03 km · 31 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.669 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.978 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 67 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.675 per jaar (~€ 140/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.809 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1474 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~603 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 603 per jaar en 603 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1960 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Geiser |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 210 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klaroenstraat 48 K-buurt-Zuidoost | 78 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 500 | |
| Henriëtte Roland Holsthof 51 Weesp Dichtersbuurt | 67 | F | € 339.500 |
+€ 11.390
3 stap(pen)
|
€ 350.890 | +€ 1.390 | |
| Eastonstraat 105 Osdorp-Zuidoost | 77 | F | € 350.000 |
+€ 13.090
3 stap(pen)
|
€ 363.090 | +€ 13.590 | |
| Berthold Brechtstraat 807 Venserpolder-West | 60 | D | € 359.000 |
+€ 4.200
1 stap(pen)
|
€ 363.200 | +€ 13.700 | |
| Dalsteindreef 254 Venserpolder-Oost | 73 | B | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -14.500 | |
| Opijnenhof 70 Holendrecht-Zuid | 73 | A+ | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -14.500 | |
| Bramzeilhof 26 Banne-Noordoost | 74 | B | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -14.500 | |
| Jan Prinsstraat 87 Weesp Dichtersbuurt | 58 | E | € 325.000 |
+€ 7.540
2 stap(pen)
|
€ 332.540 | € -16.960 | |
| Jan Campertplein 31 Weesp Dichtersbuurt | 67 | E | € 319.500 |
+€ 8.710
2 stap(pen)
|
€ 328.210 | € -21.290 | |
| Barbusselaan 175 Venserpolder-West | 70 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -24.500 | |
| Leerdamhof 272 L-buurt | 62 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -24.500 | |
| Papendrechtstraat 4 Reigersbos 1 | 76 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -24.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Henriëtte Roland Holsthof 51 Weesp Dichtersbuurt | 67 | 3 | F | € 339.500 | € 5.067 |
| Jan Campertplein 31 Weesp Dichtersbuurt | 67 | 3 | E | € 319.500 | € 4.769 |
| Barbusselaan 175 Venserpolder-West | 70 | 3 | C | € 325.000 | € 4.643 |
| Johan Huizingalaan 310 Louis Crispijnbuurt | 72 | 3 | D | € 375.000 | € 5.208 |
| Dalsteindreef 254 Venserpolder-Oost | 73 | 3 | B | € 335.000 | € 4.589 |
| Opijnenhof 70 Holendrecht-Zuid | 73 | 3 | A+ | € 335.000 | € 4.589 |
| Brittenburg 39 Buitenveldert-Zuid-Midden | 67 | 3 | C | € 415.000 | € 6.194 |
| Bramzeilhof 26 Banne-Noordoost | 74 | 3 | B | € 335.000 | € 4.527 |
| Leerdamhof 272 L-buurt | 62 | 2 | B | € 325.000 | € 5.242 |
| Osdorpplein 963 Osdorpplein e.o. | 63 | 2 | A+ | € 395.000 | € 6.270 |
| Papendrechtstraat 4 Reigersbos 1 | 76 | 3 | C | € 325.000 | € 4.276 |
| Langswater 608 Dijkgraafpleinbuurt | 61 | 3 | D | € 275.000 | € 4.508 |