house · resale
Gasthuislaan 83
6883JB Velp (GE) · Velp-Zuid beneden spoorlijn · wijk Wijk 02 Velp · Rheden
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 115 m² |
| Perceel | 346 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bults Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Rheden
| Inwoners | 7.415 |
|---|---|
| Dichtheid | 5249 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 329.000 deze listing +75% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 60% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02750201
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Studieallee huiswerkbegeleiding — 0.37 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.43 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Servicepunt Boots Apotheek Velp — 0.5 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | EenPlus Huisartsen — 0.89 km |
| Ziekenhuis | Pro Persona GGZ — 4.6 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Velp — 0.38 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Cafetaria Chips Corner — 0.25 km · 18 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 115 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.840 per jaar (~€ 153/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.898 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1495 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~460 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1963 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag i28ECZ (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 417 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 22, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rheden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Overhagenseweg 46 Velp-Zuid beneden spoorlijn | 118 | E | € 575.000 |
+€ 38.940
4 stap(pen)
|
€ 613.940 | +€ 38.940 | |
| Pieperslaan 16 Ellecom | 120 | B | € 519.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 532.200 | € -42.800 | |
| Aalscholversingel 7 Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat | 132 | E | € 575.000 |
+€ 43.560
4 stap(pen)
|
€ 618.560 | +€ 43.560 |
Alle vergelijkbare woningen (5)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Overhagenseweg 46 Velp-Zuid beneden spoorlijn | 118 | 4 | E | € 575.000 | € 4.873 |
| Pieperslaan 16 Ellecom | 120 | 6 | B | € 519.000 | € 4.325 |
| Aalscholversingel 7 Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat | 132 | 4 | E | € 575.000 | € 4.356 |
| Huygenslaan 48 Dieren-West boven spoorlijn | 89 | 4 | C | € 425.000 | € 4.775 |
| Zutphensestraatweg 16 Dieren-Zuid beneden spoorlijn | 149 | 5 | B | € 685.000 | € 4.597 |