house · resale
Zeilmakerslaan 75
3454DL De Meern · De Meern-Zuid · wijk Wijk 10 Vleuten-De Meern · Utrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 153 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Welwonend Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 81 houses in Utrecht met 86–159 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 4e percentiel (-22.7% t.o.v. mediaan van € 5.520/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 6.545 |
|---|---|
| Dichtheid | 1702 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 531.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03441032
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Apollo 11 — 0.42 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | gro-up kinderopvang — 0.38 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.68 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU — 0.71 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | De Weerark — 0.63 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 3.31 km |
| OV-station | Pont — 1.55 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Balije Park Restaurant — 0.36 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 113.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.460 per jaar (~€ 205/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.711 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2091 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~738 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 492 per jaar en 492 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1978 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 380 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Kleffenslaan 80 Kanaleneiland-Noord | 116 | E | € 495.000 |
+€ 25.520
3 stap(pen)
|
€ 520.520 | € -4.480 | |
| Mijdrechtstraat 55 Rivierenwijk | 109 | C | € 525.000 |
+€ 9.810
1 stap(pen)
|
€ 534.810 | +€ 9.810 | |
| Stoelenmakerslaan 66 De Meern-Zuid | 113 | C | € 499.000 |
+€ 10.170
1 stap(pen)
|
€ 509.170 | € -15.830 | |
| Torreshof 16 Kanaleneiland-Zuid | 134 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | +€ 24.000 | |
| Nijldreef 45 Zambesidreef en omgeving | 120 | C | € 549.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 559.800 | +€ 34.800 | |
| Wickenburglaan 36 Nieuw Hoograven-Noord | 112 | F | € 459.000 |
+€ 29.120
4 stap(pen)
|
€ 488.120 | € -36.880 | |
| Trévouxperenlaan 59 Vleuterweide-Zuid | 116 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 50.000 | |
| Pijlstraat 13 Nijenoord, Hoogstraat en omgeving | 101 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 50.000 | |
| Gansstraat 96 Watervogelbuurt | 100 | B | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | +€ 60.000 | |
| Cartesiusweg 53 Schepenbuurt, Cartesiusweg e.o. | 114 | C | € 595.000 |
+€ 10.260
1 stap(pen)
|
€ 605.260 | +€ 80.260 | |
| C. van Maasdijkstraat 12 Prins Bernhardplein en omgeving | 100 | F | € 589.000 |
+€ 26.000
4 stap(pen)
|
€ 615.000 | +€ 90.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Kleffenslaan 80 Kanaleneiland-Noord | 116 | 6 | E | € 495.000 | € 4.267 |
| Stoelenmakerslaan 66 De Meern-Zuid | 113 | 6 | C | € 499.000 | € 4.416 |
| Nijldreef 45 Zambesidreef en omgeving | 120 | 5 | C | € 549.000 | € 4.575 |
| Trévouxperenlaan 59 Vleuterweide-Zuid | 116 | 5 | A | € 575.000 | € 4.957 |
| Torreshof 16 Kanaleneiland-Zuid | 134 | 5 | A | € 549.000 | € 4.097 |
| Cartesiusweg 53 Schepenbuurt, Cartesiusweg e.o. | 114 | 5 | C | € 595.000 | € 5.219 |
| Thea Beckmanstraat 14 Het Zand-Oost | 122 | 6 | A++ | € 675.000 | € 5.533 |
| De Louterlaan 14 Transwijk-Noord | 122 | 5 | C | € 635.000 | € 5.205 |
| Wickenburglaan 36 Nieuw Hoograven-Noord | 112 | 5 | F | € 459.000 | € 4.098 |
| Mijdrechtstraat 55 Rivierenwijk | 109 | 5 | C | € 525.000 | € 4.817 |
| Poelruitlaan 11 Vleuterweide-West | 126 | 6 | A | € 685.000 | € 5.437 |
| Westlandsetuin 1 Het Zand-West | 132 | 6 | A+ | € 675.000 | € 5.114 |