Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 135 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | REMAX Totaal Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 85 apartments in Rotterdam met 94–175 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+37.2% t.o.v. mediaan van € 4.531/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 6.140 |
|---|---|
| Dichtheid | 13197 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 381.000 deze listing +120% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 53% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990329
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Phuntsok Chö Ling — 0.33 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.5 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.35 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek schiemond — 0.81 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Delfshaven — 0.47 km |
| Ziekenhuis | Erasmus Medisch Centrum — 1.37 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Coolhaven — 0.89 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Trattoria Sophia — 0.38 km · 23 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.006 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 180.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 135 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.160 per jaar (~€ 180/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.186 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1755 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~540 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2010 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 441 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oostmaaslaan 668 Struisenburg | 162 | A | € 798.000 | +€ 0 | € 798.000 | € -41.000 | |
| Rochussenstraat 175 Middelland | 135 | A+ | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -44.000 | |
| Maashaven N.z. 865 Katendrecht | 147 | A++ | € 895.000 | +€ 0 | € 895.000 | +€ 56.000 | |
| Marie van Eijsden-Vinkstraat 389 Prinsenland | 168 | B | € 725.000 |
+€ 18.480
1 stap(pen)
|
€ 743.480 | € -95.520 | |
| Baan 34 Stadsdriehoek | 102 | A++ | € 739.000 | +€ 0 | € 739.000 | € -100.000 | |
| Houtlaan 319 Nieuwe Werk | 122 | A++ | € 955.000 | +€ 0 | € 955.000 | +€ 116.000 | |
| Nicolaas Ruyschstraat 16 Blijdorp | 120 | D | € 689.000 |
+€ 32.400
3 stap(pen)
|
€ 721.400 | € -117.600 | |
| Bergselaan 86 Liskwartier | 139 | B | € 700.000 |
+€ 15.290
1 stap(pen)
|
€ 715.290 | € -123.710 | |
| Heemraadssingel 208 Middelland | 103 | B | € 695.000 |
+€ 11.330
1 stap(pen)
|
€ 706.330 | € -132.670 | |
| Kruisplein 796 Cool | 101 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -164.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rochussenstraat 175 Middelland | 135 | 4 | A+ | € 795.000 | € 5.889 |
| Bergselaan 86 Liskwartier | 139 | 4 | B | € 700.000 | € 5.036 |
| Maashaven N.z. 865 Katendrecht | 147 | 4 | A++ | € 895.000 | € 6.088 |
| Nicolaas Ruyschstraat 16 Blijdorp | 120 | 4 | D | € 689.000 | € 5.742 |
| Houtlaan 319 Nieuwe Werk | 122 | 3 | A++ | € 955.000 | € 7.828 |
| Stadhoudersweg 96 Blijdorp | 127 | 4 | C | € 595.000 | € 4.685 |
| Streksingel 175 Hillegersberg Noord | 126 | 4 | A | € 599.500 | € 4.758 |
| Helmersstraat 13 Kop van Zuid - Entrepot | 131 | 3 | A | € 595.000 | € 4.542 |
| Jan Pettersonstraat 13 Oud IJsselmonde | 129 | 5 | A | € 575.000 | € 4.457 |
| Jericholaan 57 Kralingen West | 114 | 4 | B | € 650.000 | € 5.702 |
| Oostmaaslaan 668 Struisenburg | 162 | 4 | A | € 798.000 | € 4.926 |
| Burgemeester Baumannlaan 173 Kleinpolder | 121 | 3 | A++ | € 600.000 | € 4.959 |