Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 117 m² |
| Perceel | 212 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | G |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Willems & Steinvoort Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 80 houses in Utrecht met 81–152 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-7.9% t.o.v. mediaan van € 5.520/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 8.740 |
|---|---|
| Dichtheid | 3931 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 604.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03441013
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Willibrordschool — 0.23 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderopvang HotoldeBotol — 0.32 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.16 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Vleuten — 0.44 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Bronkhorst — 0.12 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 2.83 km |
| OV-station | Vleuten — 0.69 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Vleutens paleis — 0.14 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 129.348 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel G en 117 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 6.435 per jaar (~€ 536/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.377 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~5616 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~2574 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 4.563 per jaar en 4095 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1920 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Gedeeltelijk dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | G |
| Inhoud | 506 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label G te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cartesiusweg 53 Schepenbuurt, Cartesiusweg e.o. | 114 | C | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € 0 | |
| C. van Maasdijkstraat 12 Prins Bernhardplein en omgeving | 100 | F | € 589.000 | +€ 0 | € 589.000 | € -6.000 | |
| Gansstraat 96 Watervogelbuurt | 100 | B | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | € -10.000 | |
| Trévouxperenlaan 59 Vleuterweide-Zuid | 116 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -20.000 | |
| Pijlstraat 13 Nijenoord, Hoogstraat en omgeving | 101 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -20.000 | |
| Bolstraat 93 Oudwijk | 97 | D | € 615.000 | +€ 0 | € 615.000 | +€ 20.000 | |
| Troelstralaan 74 Staatsliedenbuurt | 95 | A++ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -20.000 | |
| Werner Helmichstraat 44 Julianapark en omgeving | 96 | C | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 30.000 | |
| Goedestraat 67 Wittevrouwen | 97 | E | € 629.000 | +€ 0 | € 629.000 | +€ 34.000 | |
| Walter Kollolaan 204 Terwijde-West | 114 | A | € 630.000 | +€ 0 | € 630.000 | +€ 35.000 | |
| De Louterlaan 14 Transwijk-Noord | 122 | C | € 635.000 | +€ 0 | € 635.000 | +€ 40.000 | |
| Paardensprongstraat 11 Schaakbuurt en omgeving | 110 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Walter Kollolaan 204 Terwijde-West | 114 | 4 | A | € 630.000 | € 5.526 |
| Paardensprongstraat 11 Schaakbuurt en omgeving | 110 | 4 | A | € 550.000 | € 5.000 |
| Surinamestraat 123 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 119 | 4 | B | € 700.000 | € 5.882 |
| Mandenmakerslaan 128 De Meern-Zuid | 126 | 4 | B | € 525.000 | € 4.167 |
| Trévouxperenlaan 59 Vleuterweide-Zuid | 116 | 5 | A | € 575.000 | € 4.957 |
| Cartesiusweg 53 Schepenbuurt, Cartesiusweg e.o. | 114 | 5 | C | € 595.000 | € 5.219 |
| Nijldreef 45 Zambesidreef en omgeving | 120 | 5 | C | € 549.000 | € 4.575 |