databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Helperveste 41

9721BJ Groningen · Helpman · wijk Midden-Zuid · Groningen

€ 398.000
€ 3.755 / m²
106 3kamers A
Foto 1 van Helperveste 41 Foto 2 van Helperveste 41 Foto 3 van Helperveste 41 Foto 4 van Helperveste 41 Foto 5 van Helperveste 41 Foto 6 van Helperveste 41 Foto 7 van Helperveste 41 Foto 8 van Helperveste 41 Foto 9 van Helperveste 41 Foto 10 van Helperveste 41 Foto 11 van Helperveste 41 Foto 12 van Helperveste 41

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.106 m²
Kamers3 (2 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 23 apartments in Groningen met 74–137 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+2.4% t.o.v. mediaan van € 3.667/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Groningen

Inwoners6.145
Dichtheid10478 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 304.000 deze listing +31% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt49%
Afstand basisschool0.9 km
Afstand supermarkt0.7 km
Afstand huisarts0.9 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU00140604 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Groningse Schoolvereniging — 0.23 km · 23 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Het Helpernest — 0.3 km · 3 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.29 km · 6 totaal binnen zoekradius
Apotheek Service Apotheek Helpman — 0.37 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsen Helperplein — 0.37 km · 4 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Martini Ziekenhuis — 1.81 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Groningen Europapark — 1.2 km · 5 totaal binnen zoekradius
Restaurant Brasserie Harkema — 0.34 km · 10 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.900 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 84.348 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 106 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.696 per jaar (~€ 141/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.041 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1378 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~424 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2004
BouwBestaande bouw
Soort objectPortiekflat (appartement)
DakPlat dak
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelHR combi (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud375 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 21, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Groningen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Van Ketwich Verschuurlaan 56 Villabuurt 115 C € 375.000 +€ 23.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.350 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.650 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 398.000 € 0
Verlengde Lodewijkstraat 184 De Linie 105 A € 395.000 +€ 0 € 395.000 € -3.000
Parkweg 22 Rivierenbuurt 124 C € 395.000 +€ 24.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.160 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.640 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 419.800 +€ 21.800
Verlengde Meeuwerderweg 63 De Linie 84 A € 369.000 +€ 0 € 369.000 € -29.000
Van Ketwich Verschuurlaan 44 Villabuurt 116 C € 345.000 +€ 23.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.440 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.760 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 368.200 € -29.800
Grote Beerstraat 173 Paddepoel-Zuid 113 A € 429.000 +€ 0 € 429.000 +€ 31.000
Oosterstraat 60 Binnenstad-Zuid 105 C € 425.000 +€ 21.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.450 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.550 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 446.000 +€ 48.000
Rijksstraatweg 136 Haren-Noord 96 C € 439.000 +€ 19.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.640 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.560 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 458.200 +€ 60.200
Siersteenlaan 468 Vinkhuizen-Zuid 91 A € 325.000 +€ 0 € 325.000 € -73.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Verlengde Lodewijkstraat 184 De Linie 105 3 A € 395.000 € 3.762
Oosterstraat 60 Binnenstad-Zuid 105 3 C € 425.000 € 4.048
Grote Beerstraat 173 Paddepoel-Zuid 113 3 A € 429.000 € 3.796
Rijksstraatweg 136 Haren-Noord 96 3 C € 439.000 € 4.573
Van Ketwich Verschuurlaan 56 Villabuurt 115 4 C € 375.000 € 3.261
Van Ketwich Verschuurlaan 44 Villabuurt 116 4 C € 345.000 € 2.974
Siersteenlaan 468 Vinkhuizen-Zuid 91 3 A € 325.000 € 3.571
Steenhouwerskade 58 Binnenstad-West 108 3 A € 539.000 € 4.991
Parkweg 22 Rivierenbuurt 124 4 C € 395.000 € 3.185
De Brinken 34 Haren-Centrum 114 3 B € 550.000 € 4.825
Verlengde Meeuwerderweg 63 De Linie 84 3 A € 369.000 € 4.393
Avondsterlaan 72 Paddepoel-Noord 92 3 B € 250.000 € 2.717