databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Wintertaling 15

4617KD Bergen op Zoom · Bergse Plaat · wijk Wijk 03 Bergen op Zoom-West · Bergen op Zoom

€ 359.000
€ 3.554 / m²
101 4kamers A
Foto 1 van Wintertaling 15 Foto 2 van Wintertaling 15 Foto 3 van Wintertaling 15 Foto 4 van Wintertaling 15 Foto 5 van Wintertaling 15 Foto 6 van Wintertaling 15 Foto 7 van Wintertaling 15 Foto 8 van Wintertaling 15 Foto 9 van Wintertaling 15 Foto 10 van Wintertaling 15 Foto 11 van Wintertaling 15 Foto 12 van Wintertaling 15

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.101 m²
Perceel144 m²
Kamers4 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Bergen op Zoom met 70–131 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+7.1% t.o.v. mediaan van € 3.317/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Wintertaling

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Wintertaling 7 98 C € 365.000 € 3.724

Buurt in cijfers — Bergen op Zoom

Inwoners7.150
Dichtheid3511 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 403.000 deze listing -11% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt24%
Afstand basisschool0.8 km
Afstand supermarkt1.2 km
Afstand huisarts1.1 km
Afstand kinderdagverblijf0.7 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU07480300 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Lodijke — 0.69 km · 6 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo — 0.75 km · 2 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Bergse Plaat — 0.72 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Sweere — 1.01 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Bravis Ziekenhuis - locatie Bergen op Zoom — 3.14 km
OV-station Bergen op Zoom — 2.44 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant Saus — 0.73 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.714 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 75.870 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 101 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.616 per jaar (~€ 135/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.849 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1313 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~404 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1996
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelAtag (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud359 m³
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 23, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Bergen op Zoom

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Borgvlietsedreef 89 Het Fort 104 C € 339.000 +€ 20.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.360 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.440 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 359.800 +€ 800
Leeuwstraat 4 Jankenberg 104 C € 345.000 +€ 20.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.360 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.440 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 365.800 +€ 6.800
Parallelweg 151 Warande-West 84 F € 309.000 +€ 31.080
5 stap(pen)
  • F→E: € 3.360 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 5.040 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.880 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.560 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.240 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 340.080 € -18.920
Drossaard 52 Langeweg 105 B € 324.500 +€ 11.550
1 stap(pen)
  • B→A: € 11.550 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 336.050 € -22.950
Wintertaling 7 Bergse Plaat 98 C € 365.000 +€ 19.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.820 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.780 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 384.600 +€ 25.600
Vesaliuslaan 10 Warande-Oost 106 C € 309.000 +€ 21.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.540 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.660 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 330.200 € -28.800
Heilige Geestland 45 Gageldonk-Oost 116 A € 329.000 +€ 0 € 329.000 € -30.000
Rijnlaan 27 Zeekant 98 B € 299.000 +€ 10.780
1 stap(pen)
  • B→A: € 10.780 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 309.780 € -49.220
Langeweg 21 Nieuw Borgvliet 82 C € 285.000 +€ 16.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.380 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.020 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 301.400 € -57.600

Alle vergelijkbare woningen (11)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Borgvlietsedreef 89 Het Fort 104 4 C € 339.000 € 3.260
Vesaliuslaan 10 Warande-Oost 106 4 C € 309.000 € 2.915
Rijnlaan 27 Zeekant 98 4 B € 299.000 € 3.051
Wintertaling 7 Bergse Plaat 98 5 C € 365.000 € 3.724
Leeuwstraat 4 Jankenberg 104 5 C € 345.000 € 3.317
Drossaard 52 Langeweg 105 5 B € 324.500 € 3.090
Valeriusstraat 21 Warande-West 116 4 C € 425.000 € 3.664
Heilige Geestland 45 Gageldonk-Oost 116 5 A € 329.000 € 2.836
Parallelweg 151 Warande-West 84 3 F € 309.000 € 3.679
Langeweg 21 Nieuw Borgvliet 82 4 C € 285.000 € 3.476
Antwerpsestraatweg 214 Langeweg 123 5 E € 398.000 € 3.236