apartment · resale
Kuipersstraat 149
1073ER Amsterdam · Van der Helstpleinbuurt · wijk Nieuwe Pijp · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 51 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DAMSTAD (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 165 apartments in Amsterdam met 35–66 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 86e percentiel (+11.4% t.o.v. mediaan van € 8.800/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.860 |
|---|---|
| Dichtheid | 28330 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 531.000 deze listing -6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 71% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KF03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Avonturijn — 0.01 km · 48 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Kleine Wereld — 0.05 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.29 km · 39 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Ferdinand Bol Apotheek — 0.49 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Ubbens & Statius Muller, huisartsen — 0.13 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.31 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Pijp — 0.54 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Paskamer — 0.21 km · 269 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 51 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 816 per jaar (~€ 68/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.455 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~663 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~204 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Tussenverdieping (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 162 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juliana van Stolbergstraat 49 Landlust-Noord | 55 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € 0 | |
| Jan Kiststraat 191 Oostenburg | 50 | A++++ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € 0 | |
| Cornelis Anthoniszstraat 25 Duivelseiland | 52 | C | € 485.000 |
+€ 10.400
2 stap(pen)
|
€ 495.400 | € -4.600 | |
| Jacob van Lennepkade 336 Lootsbuurt | 53 | C | € 495.000 |
+€ 10.600
2 stap(pen)
|
€ 505.600 | +€ 5.600 | |
| Westlandgracht 179 Aalsmeerwegbuurt-West | 54 | C | € 495.000 |
+€ 10.800
2 stap(pen)
|
€ 505.800 | +€ 5.800 | |
| Baffinstraat 35 Balboaplein e.o. | 55 | B | € 500.000 |
+€ 6.050
1 stap(pen)
|
€ 506.050 | +€ 6.050 | |
| Van Hogendorpstraat 137 Fannius Scholtenbuurt | 55 | B | € 500.000 |
+€ 6.050
1 stap(pen)
|
€ 506.050 | +€ 6.050 | |
| Wamberg 49 Buitenveldert-Zuidoost | 57 | B | € 500.000 |
+€ 6.270
1 stap(pen)
|
€ 506.270 | +€ 6.270 | |
| Wilhelminastraat 5 Cremerbuurt-Oost | 52 | D | € 495.000 |
+€ 14.040
3 stap(pen)
|
€ 509.040 | +€ 9.040 | |
| Amstelveenseweg 1150 Buitenveldert-Zuidwest | 55 | D | € 475.000 |
+€ 14.850
3 stap(pen)
|
€ 489.850 | € -10.150 | |
| Henrick de Keijserstraat 23 Van der Helstpleinbuurt | 49 | C | € 480.000 |
+€ 9.800
2 stap(pen)
|
€ 489.800 | € -10.200 | |
| Des Présstraat 18 Bertelmanpleinbuurt | 54 | C | € 500.000 |
+€ 10.800
2 stap(pen)
|
€ 510.800 | +€ 10.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Henrick de Keijserstraat 23 Van der Helstpleinbuurt | 49 | 3 | C | € 480.000 | € 9.796 |
| Achillesstraat 109 Van Tuyllbuurt | 53 | 3 | D | € 525.000 | € 9.906 |
| Crynssenstraat 66 Paramariboplein e.o. | 51 | 3 | D | € 450.000 | € 8.824 |
| Stuyvesantstraat 11 Paramariboplein e.o. | 50 | 3 | C | € 450.000 | € 9.000 |
| Des Présstraat 18 Bertelmanpleinbuurt | 54 | 3 | C | € 500.000 | € 9.259 |
| Westlandgracht 179 Aalsmeerwegbuurt-West | 54 | 3 | C | € 495.000 | € 9.167 |
| Vrolikstraat 294 Oosterparkbuurt-Zuidoost | 54 | 3 | C | € 545.000 | € 10.093 |
| Marco Polostraat 41 Columbusplein e.o. | 48 | 3 | C | € 450.000 | € 9.375 |
| Rombout Hogerbeetsstraat 6 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 54 | 3 | G | € 450.000 | € 8.333 |
| Derde Schinkelstraat 2 Schinkelbuurt-Noord | 55 | 3 | C | € 500.000 | € 9.091 |
| Juliana van Stolbergstraat 49 Landlust-Noord | 55 | 3 | A | € 500.000 | € 9.091 |
| Baffinstraat 35 Balboaplein e.o. | 55 | 3 | B | € 500.000 | € 9.091 |