databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Stuyvesantstraat 11

1058AJ Amsterdam · Paramariboplein e.o. · wijk Westindische Buurt · Amsterdam

€ 450.000
€ 9.000 / m²
50 3kamers C
Foto 1 van Stuyvesantstraat 11 Foto 2 van Stuyvesantstraat 11 Foto 3 van Stuyvesantstraat 11 Foto 4 van Stuyvesantstraat 11 Foto 5 van Stuyvesantstraat 11 Foto 6 van Stuyvesantstraat 11 Foto 7 van Stuyvesantstraat 11 Foto 8 van Stuyvesantstraat 11 Foto 9 van Stuyvesantstraat 11 Foto 10 van Stuyvesantstraat 11 Foto 11 van Stuyvesantstraat 11 Foto 12 van Stuyvesantstraat 11

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.50 m²
Kamers3 (2 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 160 apartments in Amsterdam met 35–65 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 55e percentiel (+2.3% t.o.v. mediaan van € 8.800/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Amsterdam

Inwoners3.775
Dichtheid24150 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.8
Gemiddelde WOZ (buurt) € 545.000 deze listing -17% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt62%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.3 km
Afstand huisarts0.3 km
Afstand kinderdagverblijf0.1 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU0363ER02 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Basisschool Corantijn — 0.23 km · 38 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf CompaNanny — 0.85 km · 4 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.25 km · 37 totaal binnen zoekradius
Apotheek Mediq Apotheek Wester — 0.29 km · 11 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk De Gezichtskliniek — 0.39 km · 10 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Reade (JBI) — 1.25 km · 5 totaal binnen zoekradius
OV-station Postjesweg — 1.52 km · 13 totaal binnen zoekradius
Restaurant Plum — 0.19 km · 95 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.148 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 97.826 per jaar
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 50 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.250 per jaar (~€ 104/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.252 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1100 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~450 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 450 per jaar en 450 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1927
BouwBestaande bouw
Soort objectTussenverdieping (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDubbel glas en HR-glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelHR-107 (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energielabel (officieel)C
Inhoud170 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 21, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label C te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Marco Polostraat 41 Columbusplein e.o. 48 C € 450.000 +€ 0 € 450.000 € 0
Van Spilbergenstraat 14 Orteliusbuurt-Zuid 52 B € 450.000 +€ 0 € 450.000 € 0
Van Ostadestraat 388 Willibrordusbuurt 45 D € 449.500 +€ 3.150
1 stap(pen)
  • D→C: € 3.150 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 452.650 +€ 2.650
Crynssenstraat 66 Paramariboplein e.o. 51 D € 450.000 +€ 3.570
1 stap(pen)
  • D→C: € 3.570 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 453.570 +€ 3.570
Geuzenkade 32 Geuzenhofbuurt 55 D € 450.000 +€ 3.850
1 stap(pen)
  • D→C: € 3.850 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 453.850 +€ 3.850
Vincent van Goghstraat 4 Cornelis Troostbuurt 48 C € 455.000 +€ 0 € 455.000 +€ 5.000
Kraijenhoffstraat 28 Czaar Peterbuurt 54 E € 435.000 +€ 7.020
2 stap(pen)
  • E→D: € 3.240 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 3.780 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 442.020 € -7.980
Rombout Hogerbeetsstraat 6 Frederik Hendrikbuurt-Noord 54 G € 450.000 +€ 10.800
4 stap(pen)
  • G→F: € 1.620 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 2.160 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 3.240 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 3.780 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 460.800 +€ 10.800
Orteliusstraat 142 Orteliusbuurt-Midden 46 A € 439.000 +€ 0 € 439.000 € -11.000
Bos en Lommerweg 97 Landlust-Noord 52 F € 430.000 +€ 8.840
3 stap(pen)
  • F→E: € 2.080 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 3.120 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 3.640 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 438.840 € -11.160
Makassarstraat 38 Makassarpleinbuurt 47 D € 435.000 +€ 3.290
1 stap(pen)
  • D→C: € 3.290 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 438.290 € -11.710
Ferguutstraat 20 Erasmusparkbuurt-West 54 D € 425.000 +€ 3.780
1 stap(pen)
  • D→C: € 3.780 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 428.780 € -21.220

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Crynssenstraat 66 Paramariboplein e.o. 51 3 D € 450.000 € 8.824
Henrick de Keijserstraat 23 Van der Helstpleinbuurt 49 3 C € 480.000 € 9.796
Marco Polostraat 41 Columbusplein e.o. 48 3 C € 450.000 € 9.375
Kuipersstraat 149 Van der Helstpleinbuurt 51 3 A € 500.000 € 9.804
Makassarstraat 38 Makassarpleinbuurt 47 3 D € 435.000 € 9.255
Van Spilbergenstraat 81 Orteliusbuurt-Zuid 49 3 C € 395.000 € 8.061
Van Beuningenstraat 67 Staatsliedenbuurt-Noordoost 53 3 A € 425.000 € 8.019
Ferguutstraat 20 Erasmusparkbuurt-West 53 3 D € 425.000 € 8.019
Rombout Hogerbeetsstraat 6 Frederik Hendrikbuurt-Noord 54 3 G € 450.000 € 8.333
Orteliusstraat 142 Orteliusbuurt-Midden 46 3 A € 439.000 € 9.543
Kraijenhoffstraat 28 Czaar Peterbuurt 54 3 E € 435.000 € 8.056
Woestduinstraat 152 Aalsmeerwegbuurt-West 46 3 D € 425.000 € 9.239