Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 177 m² |
| Perceel | 186 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Musscher & Sonneveld Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 houses in Arnhem met 123–230 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+2.2% t.o.v. mediaan van € 4.310/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Arnhem
| Inwoners | 2.155 |
|---|---|
| Dichtheid | 4570 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 383.000 deze listing +104% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 54% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02021154
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Beekdal Lyceum — 0.56 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.29 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Alphega apotheek Velperweg — 1.24 km |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum het SPAN — 0.52 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Pro Persona GGZ — 1.72 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Arnhem Presikhaaf — 1.45 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eethuis Geitenkamp — 0.34 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.721 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 160.761 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 177 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.770 per jaar (~€ 148/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.869 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1239 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~177 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 626 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schipbrug 17 Schuytgraaf-Noord | 174 | A++ | € 750.000 |
+€ 20.880
1 stap(pen)
|
€ 770.880 | € -8.620 | |
| Boudewijn van Roonstraat 4 Molenbeke | 133 | C | € 696.000 |
+€ 66.500
5 stap(pen)
|
€ 762.500 | € -17.000 | |
| Weissenbruchstraat 11 Sterrenberg | 152 | C | € 795.000 |
+€ 76.000
5 stap(pen)
|
€ 871.000 | +€ 91.500 | |
| Willy den Oudenstraat 40 Bakenhof | 160 | A | € 579.500 |
+€ 48.000
3 stap(pen)
|
€ 627.500 | € -152.000 | |
| Josef Israëlslaan 108 Hoogkamp | 126 | B | € 575.000 |
+€ 51.660
4 stap(pen)
|
€ 626.660 | € -152.840 | |
| IJskristal 37 Schuytgraaf-Zuid | 142 | A+ | € 595.000 |
+€ 31.240
2 stap(pen)
|
€ 626.240 | € -153.260 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schipbrug 17 Schuytgraaf-Noord | 174 | 5 | A++ | € 750.000 | € 4.310 |
| Het Hout 8 Schuytgraaf-Zuid | 171 | 6 | A | € 950.000 | € 5.556 |
| Roemer Visscherstraat 26 Paasberg | 178 | 7 | C | € 875.000 | € 4.916 |
| Karthuizerstraat 41 Angerenstein | 151 | 6 | C | € 895.000 | € 5.927 |
| Weissenbruchstraat 11 Sterrenberg | 152 | 5 | C | € 795.000 | € 5.230 |
| Willy den Oudenstraat 40 Bakenhof | 160 | 5 | A | € 579.500 | € 3.622 |
| Saksen-Coburg 15 Klarenbeek | 186 | 6 | A+ | € 1.070.000 | € 5.753 |
| Bliksemschicht 42 Schuytgraaf-Zuid | 146 | 6 | A | € 575.000 | € 3.938 |
| Paasberglaan 20 Paasberg | 172 | 7 | A | € 1.100.000 | € 6.395 |
| IJskristal 37 Schuytgraaf-Zuid | 142 | 6 | A+ | € 595.000 | € 4.190 |
| Prümelaan 53 Angerenstein | 147 | 5 | E | € 995.000 | € 6.769 |
| Boudewijn van Roonstraat 4 Molenbeke | 133 | 6 | C | € 696.000 | € 5.233 |