Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 64 m² |
| Perceel | 57 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Saen Garantiemakelaars Zaandam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Zaanstad met 44–83 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 93e percentiel (+18.7% t.o.v. mediaan van € 5.068/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 3.750 |
|---|---|
| Dichtheid | 8818 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 402.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04792314
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool De Westerkim — 0.29 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.39 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Romijn/MC De Vaart — 0.4 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum De Vaart — 0.42 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Zaans Medisch Centrum — 1.68 km |
| OV-station | Busstation Zaandam — 0.42 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Zaanse Molen — 0.33 km · 31 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.838 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 64 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.024 per jaar (~€ 85/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.923 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~832 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~256 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 268 m³ |
| Tuin | Voortuin en zijtuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Florijn 5 Westzanerdijk | 80 | B | € 375.000 |
+€ 8.800
1 stap(pen)
|
€ 383.800 | € -1.200 | |
| Steijnstraat 3 Prins Hendrikbuurt | 74 | C | € 375.000 |
+€ 14.800
2 stap(pen)
|
€ 389.800 | +€ 4.800 | |
| Evenwichtstraat 38 Zuiderhoofdbuurt | 76 | C | € 365.000 |
+€ 15.200
2 stap(pen)
|
€ 380.200 | € -4.800 | |
| Bestevaerstraat 11 Centrum | 67 | C | € 359.500 |
+€ 13.400
2 stap(pen)
|
€ 372.900 | € -12.100 | |
| Tuinstraat 17 Oud Zaandijk | 82 | D | € 375.000 |
+€ 22.140
3 stap(pen)
|
€ 397.140 | +€ 12.140 | |
| Pieter Jelles Troelstralaan 109 Bomenbuurt Oost | 69 | D | € 350.000 |
+€ 18.630
3 stap(pen)
|
€ 368.630 | € -16.370 | |
| Weverstraat 22 Wormerveer Zuid | 63 | C | € 340.000 |
+€ 12.600
2 stap(pen)
|
€ 352.600 | € -32.400 | |
| Boeroestraat 3 Wormerveer Zuid | 82 | A++ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 40.000 | |
| van Hogendorpstraat 3 Noorderhoofdbuurt | 83 | F | € 400.000 |
+€ 30.710
5 stap(pen)
|
€ 430.710 | +€ 45.710 | |
| Boschjesstraat 20 Oud Koog | 75 | B | € 325.000 |
+€ 8.250
1 stap(pen)
|
€ 333.250 | € -51.750 | |
| Machinistenstraat 6 Oud Koog | 64 | D | € 300.000 |
+€ 17.280
3 stap(pen)
|
€ 317.280 | € -67.720 | |
| Oud Heinstraat 27 Rooswijk | 83 | D | € 439.000 |
+€ 22.410
3 stap(pen)
|
€ 461.410 | +€ 76.410 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bestevaerstraat 11 Centrum | 67 | 3 | C | € 359.500 | € 5.366 |
| Weverstraat 22 Wormerveer Zuid | 63 | 3 | C | € 340.000 | € 5.397 |
| Machinistenstraat 6 Oud Koog | 64 | 3 | D | € 300.000 | € 4.688 |
| Pieter Jelles Troelstralaan 109 Bomenbuurt Oost | 69 | 4 | D | € 350.000 | € 5.072 |
| Steijnstraat 3 Prins Hendrikbuurt | 74 | 4 | C | € 375.000 | € 5.068 |
| Evenwichtstraat 38 Zuiderhoofdbuurt | 76 | 3 | C | € 365.000 | € 4.803 |
| Boschjesstraat 20 Oud Koog | 75 | 4 | B | € 325.000 | € 4.333 |
| Florijn 5 Westzanerdijk | 80 | 4 | B | € 375.000 | € 4.688 |
| Tuinstraat 17 Oud Zaandijk | 82 | 3 | D | € 375.000 | € 4.573 |
| Boeroestraat 3 Wormerveer Zuid | 82 | 4 | A++ | € 425.000 | € 5.183 |
| van Hogendorpstraat 3 Noorderhoofdbuurt | 83 | 4 | F | € 400.000 | € 4.819 |
| Oud Heinstraat 27 Rooswijk | 83 | 4 | D | € 439.000 | € 5.289 |