house · resale
Pieter de Voisstraat 1
2551JA Den Haag · Waldeck-Zuid · wijk Wijk 18 Waldeck · Den Haag
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 139 m² |
| Perceel | 193 m² |
| Kamers | 7 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Korff de Gidts NVM Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 43 houses in Den Haag met 97–180 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+4.2% t.o.v. mediaan van € 4.832/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 2.045 |
|---|---|
| Dichtheid | 9899 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 275.000 deze listing +155% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 56% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181806
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Ds. W.E. den Hertogschool — 0.21 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.32 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Waldeck Apotheek — 0.35 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum — 0.89 km |
| Ziekenhuis | Parnassia psycho-medisch centrum — 1.42 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 2.39 km |
| Restaurant | Thais restaurant Siem — 0.23 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.342 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 143.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 139 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.390 per jaar (~€ 116/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.458 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~973 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~139 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met overig |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming |
| Warm water | Aardwarmte |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 499 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 7 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Singravenstraat 39 Parkbuurt oosteinde | 152 | A | € 625.000 |
+€ 45.600
3 stap(pen)
|
€ 670.600 | € -29.400 | |
| Minckelersstraat 68 Noordpolderbuurt | 175 | D | € 550.000 |
+€ 99.750
6 stap(pen)
|
€ 649.750 | € -50.250 | |
| Vinkensteynstraat 80 Valkenboskwartier | 129 | A | € 715.000 |
+€ 38.700
3 stap(pen)
|
€ 753.700 | +€ 53.700 | |
| Karperdaal 79 Kraayenstein en Vroondaal | 139 | D | € 555.555 |
+€ 79.230
6 stap(pen)
|
€ 634.785 | € -65.215 | |
| Welgelegenstraat 17 Parkbuurt oosteinde | 150 | A | € 600.000 |
+€ 21.900
3 stap(pen)
|
€ 621.900 | € -78.100 | |
| Parsifalstraat 11 Componistenbuurt | 142 | D | € 700.000 |
+€ 80.940
6 stap(pen)
|
€ 780.940 | +€ 80.940 | |
| Bogotástraat 29 Hoge Veld | 131 | A+ | € 575.000 |
+€ 28.820
2 stap(pen)
|
€ 603.820 | € -96.180 | |
| Miamihof 66 Hoge Veld | 133 | A | € 539.500 |
+€ 39.900
3 stap(pen)
|
€ 579.400 | € -120.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Parsifalstraat 11 Componistenbuurt | 142 | 7 | D | € 700.000 | € 4.930 |
| Karperdaal 79 Kraayenstein en Vroondaal | 139 | 7 | D | € 555.555 | € 3.997 |
| Vinkensteynstraat 80 Valkenboskwartier | 129 | 6 | A | € 715.000 | € 5.543 |
| Marconistraat 26 Valkenboskwartier | 149 | 6 | C | € 777.000 | € 5.215 |
| Bogotástraat 29 Hoge Veld | 131 | 6 | A+ | € 575.000 | € 4.389 |
| Welgelegenstraat 17 Parkbuurt oosteinde | 150 | 6 | A | € 600.000 | € 4.000 |
| Singravenstraat 39 Parkbuurt oosteinde | 152 | 6 | A | € 625.000 | € 4.112 |
| Miamihof 66 Hoge Veld | 133 | 6 | A | € 539.500 | € 4.056 |
| Ananasstraat 138 Vruchtenbuurt | 150 | 8 | C | € 895.000 | € 5.967 |
| Sportlaan 53 Vogelwijk | 155 | 6 | B | € 885.000 | € 5.710 |
| Ernest Hemingwaypark 34 Kraayenstein en Vroondaal | 164 | 6 | A+ | € 865.000 | € 5.274 |
| Paul Steenbergenlaan 102 Zonne Veld | 109 | 7 | A+ | € 525.000 | € 4.817 |