databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Waaldijk 7

4171CA Herwijnen · Verspreide huizen Herwijnen · wijk Herwijnen · West Betuwe

€ 795.000
€ 6.411 / m²
124 4kamers A
Foto 1 van Waaldijk 7 Foto 2 van Waaldijk 7 Foto 3 van Waaldijk 7 Foto 4 van Waaldijk 7 Foto 5 van Waaldijk 7 Foto 6 van Waaldijk 7 Foto 7 van Waaldijk 7 Foto 8 van Waaldijk 7 Foto 9 van Waaldijk 7 Foto 10 van Waaldijk 7 Foto 11 van Waaldijk 7 Foto 12 van Waaldijk 7

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.124 m²
Perceel2030 m²
Kamers4 (3 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Van Ekeren Kuiper Gorinchem (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in West Betuwe met 86–161 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+43.7% t.o.v. mediaan van € 4.463/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — West Betuwe

Inwoners555
Dichtheid28 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 459.000 deze listing +73% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt14%
Afstand basisschool1.6 km
Afstand supermarkt1.8 km
Afstand huisarts1.7 km
Afstand kinderdagverblijf1.7 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU19601109 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school D.W. van Dam van Brakelschool — 1.29 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Brakel — 1.49 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.795 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 170.652 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 124 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.984 per jaar (~€ 165/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.960 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1612 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~496 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2007
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, vrijstaande woning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel, houtkachel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Warm waterCv-ketel
CV-ketelBosch 26HRC/CW3 (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud483 m³
TuinTuin rondom
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 20, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in West Betuwe

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Nieuwe Steeg 42 Herwijnen 132 C € 775.000 +€ 26.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.880 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.520 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 801.400 +€ 6.400
Dwarsstraat 13 Verspreide huizen Oostzijde 153 A+++ € 775.000 +€ 0 € 775.000 € -20.000
Kerkweg 3 Gellicum 137 C € 725.000 +€ 27.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 12.330 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.070 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 752.400 € -42.600
Lingedijk 76 Acquoy 103 C € 695.000 +€ 20.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.270 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.330 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 715.600 € -79.400
De Bouwing 67 Geldermalsen Middengebied 149 A € 695.000 +€ 0 € 695.000 € -100.000
Kampsedijk 7 Enspijk 158 C € 635.000 +€ 31.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 14.220 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 17.380 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 666.600 € -128.400
Breezij 2 Rhenoy 140 C € 635.000 +€ 28.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 12.600 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.400 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 663.000 € -132.000
Bulkstraat 15 Deil 131 C € 625.000 +€ 26.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.790 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.410 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 651.200 € -143.800

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Nieuwe Steeg 42 Herwijnen 132 4 C € 775.000 € 5.871
Donjon 30 Waardenburg 134 4 A € 598.000 € 4.463
Kerkweg 3 Gellicum 137 5 C € 725.000 € 5.292
Bulkstraat 15 Deil 131 5 C € 625.000 € 4.771
Noorderhof 61 Meteren - De Plantage 128 4 A € 535.000 € 4.180
Goudrenet 29 Geldermalsen Oost 128 5 C € 585.000 € 4.570
Achterstraat 43 Asperen Oude Kern 139 4 C € 598.000 € 4.302
Hamaritilaan 1 Ophemert 137 4 A € 550.000 € 4.015
Breezij 2 Rhenoy 140 5 C € 635.000 € 4.536
Lingedijk 76 Acquoy 103 3 C € 695.000 € 6.748
Sluimerskamp 8 Herwijnen 127 5 B € 500.000 € 3.937
Bogert 17 Haaften 112 5 C € 500.000 € 4.464