Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 127 m² |
| Perceel | 222 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Ekeren Kuiper Gorinchem (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in West Betuwe met 88–165 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 12e percentiel (-11.8% t.o.v. mediaan van € 4.463/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — West Betuwe
| Inwoners | 2.295 |
|---|---|
| Dichtheid | 876 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 455.000 deze listing +10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19601100
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Schatkist — 0.14 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | SPAR van den Heuvel — 0.18 km |
| Restaurant | Eethuis Herwijnen — 0.21 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 127 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.540 per jaar (~€ 212/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.599 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2159 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~762 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 508 per jaar en 508 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1987 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 444 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in West Betuwe
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bogert 17 Haaften | 112 | C | € 500.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 510.080 | +€ 10.080 | |
| Hoge Sluisstraat 10 Waardenburg | 130 | C | € 460.000 |
+€ 11.700
1 stap(pen)
|
€ 471.700 | € -28.300 | |
| Slotstraat 28 Beesd Oost | 112 | C | € 459.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 469.080 | € -30.920 | |
| Noorderhof 61 Meteren - De Plantage | 128 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | +€ 35.000 | |
| Hamaritilaan 1 Ophemert | 137 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 50.000 | |
| De Vesting 32 Meteren - De Plantage | 159 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | +€ 65.000 | |
| Handelsweg 9 Verspreide huizen Tuil | 102 | A | € 429.000 | +€ 0 | € 429.000 | € -71.000 | |
| Hoeghen Camp 3 Uitbreiding Heukelum | 143 | C | € 569.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 581.870 | +€ 81.870 | |
| Boomkamp 4 Geldermalsen Oost | 109 | B | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -85.000 | |
| Minstraat 16 Asperen Oude Kern | 95 | C | € 410.000 |
+€ 4.275
1 stap(pen)
|
€ 414.275 | € -85.725 | |
| Goudrenet 29 Geldermalsen Oost | 128 | C | € 585.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 596.520 | +€ 96.520 | |
| Donjon 30 Waardenburg | 134 | A | € 598.000 | +€ 0 | € 598.000 | +€ 98.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Goudrenet 29 Geldermalsen Oost | 128 | 5 | C | € 585.000 | € 4.570 |
| Noorderhof 61 Meteren - De Plantage | 128 | 4 | A | € 535.000 | € 4.180 |
| Hoge Sluisstraat 10 Waardenburg | 130 | 6 | C | € 460.000 | € 3.538 |
| Bogert 17 Haaften | 112 | 5 | C | € 500.000 | € 4.464 |
| Bulkstraat 15 Deil | 131 | 5 | C | € 625.000 | € 4.771 |
| Hamaritilaan 1 Ophemert | 137 | 4 | A | € 550.000 | € 4.015 |
| Donjon 30 Waardenburg | 134 | 4 | A | € 598.000 | € 4.463 |
| Slotstraat 28 Beesd Oost | 112 | 4 | C | € 459.000 | € 4.098 |
| Boomkamp 4 Geldermalsen Oost | 109 | 5 | B | € 415.000 | € 3.807 |
| Achterstraat 43 Asperen Oude Kern | 139 | 4 | C | € 598.000 | € 4.302 |
| Breezij 2 Rhenoy | 140 | 5 | C | € 635.000 | € 4.536 |
| Hoeghen Camp 3 Uitbreiding Heukelum | 143 | 6 | C | € 569.000 | € 3.979 |