house · resale
Maes Willemslaan 3
3871XH Hoevelaken · Hoevelaken-Middelaar · wijk Hoevelaken · Nijkerk
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 116 m² |
| Perceel | 140 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dé Register Makelaar B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Nijkerk met 81–150 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+2.2% t.o.v. mediaan van € 4.344/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nijkerk
| Inwoners | 1.170 |
|---|---|
| Dichtheid | 1197 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 608.000 deze listing -15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02670505
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Willem Farelschool — 0.49 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 1.19 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 1.1 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk "Parklaan" — 0.98 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hoevelaken — 1.0 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.459 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 116 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.624 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.594 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1276 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~348 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2003 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 379 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 7 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijkerk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kompas 2 De Bogen | 119 | A | € 465.000 |
+€ 9.520
1 stap(pen)
|
€ 474.520 | € -40.480 | |
| Wittenburg 66 Paasbos-west | 105 | D | € 425.000 |
+€ 36.750
4 stap(pen)
|
€ 461.750 | € -53.250 | |
| Julianalaan 54 Hoevelaken-Stoutenburgerlaan-Oost | 127 | C | € 535.000 |
+€ 35.560
3 stap(pen)
|
€ 570.560 | +€ 55.560 | |
| Scherpencamp 51 Bruins Slotlaan/Campenbuurt | 140 | A+++ | € 597.500 | +€ 0 | € 597.500 | +€ 82.500 | |
| Twaalfmorgenland 7 Hoevelaken-Overhorst | 128 | B | € 575.000 |
+€ 24.320
2 stap(pen)
|
€ 599.320 | +€ 84.320 | |
| Scherpencamp 6 Bruins Slotlaan/Campenbuurt | 131 | C | € 569.000 |
+€ 36.680
3 stap(pen)
|
€ 605.680 | +€ 90.680 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kompas 2 De Bogen | 119 | 6 | A | € 465.000 | € 3.908 |
| Julianalaan 54 Hoevelaken-Stoutenburgerlaan-Oost | 127 | 6 | C | € 535.000 | € 4.213 |
| Twaalfmorgenland 7 Hoevelaken-Overhorst | 128 | 6 | B | € 575.000 | € 4.492 |
| Wittenburg 66 Paasbos-west | 105 | 6 | D | € 425.000 | € 4.048 |
| Scherpencamp 6 Bruins Slotlaan/Campenbuurt | 131 | 6 | C | € 569.000 | € 4.344 |
| Scherpencamp 51 Bruins Slotlaan/Campenbuurt | 140 | 6 | A+++ | € 597.500 | € 4.268 |