databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Coelhorsterweg 23

3828PA Hoogland · Coelhorst · wijk Hoogland-West · Amersfoort

€ 2.485.000
€ 6.808 / m²
365 8kamers A+
Foto 1 van Coelhorsterweg 23 Foto 2 van Coelhorsterweg 23 Foto 3 van Coelhorsterweg 23 Foto 4 van Coelhorsterweg 23 Foto 5 van Coelhorsterweg 23 Foto 6 van Coelhorsterweg 23 Foto 7 van Coelhorsterweg 23 Foto 8 van Coelhorsterweg 23 Foto 9 van Coelhorsterweg 23 Foto 10 van Coelhorsterweg 23 Foto 11 van Coelhorsterweg 23 Foto 12 van Coelhorsterweg 23

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.365 m²
Perceel4722 m²
Kamers8 (3 slaap)
EnergielabelA+
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Drieklomp Makelaars en Rentmeesters Laren (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — Amersfoort

Inwoners100
Dichtheid79 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 732.000 deze listing +239% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt27%
Afstand basisschool1.4 km
Afstand supermarkt1.1 km
Afstand huisarts1.1 km
Afstand kinderdagverblijf1.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03072700 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Biezen — 1.07 km · 6 totaal binnen zoekradius
Supermarkt ALDI — 0.99 km · 3 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Hoogland — 1.11 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Sassen — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Meander Medisch Centrum Amersfoort — 1.38 km
OV-station Fietsboot (Soest) — 2.3 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant De Faam — 0.9 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 11.864 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 535.870 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 20.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 365 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 5.110 per jaar (~€ 426/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 12.290 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~4015 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~1095 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2008
BouwBestaande bouw
Soort objectLandhuis, vrijstaande woning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie en muurisolatie
VerwarmingAardwarmte, Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelNefit ( combiketel uit 2008, eigendom)
Energielabel (officieel)A1
Inhoud1.204 m³
TuinTuin rondom
Indeling8 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 20, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Amersfoort

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (1)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Eelerberg 81 Dassenberg e.o. 271 9 A € 1.150.000 € 4.244