apartment · resale
Witte de Withstraat 133
1057XS Amsterdam · Filips van Almondekwartier · wijk Chassébuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 67 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | MRA Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 252 apartments in Amsterdam met 46–87 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 83e percentiel (+11.9% t.o.v. mediaan van € 8.333/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.085 |
|---|---|
| Dichtheid | 25960 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 525.000 deze listing +19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EN01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | As-Siddieq — 0.26 km · 28 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | kinderdagverblijf het Ruytertje — 0.44 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.23 km · 33 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.34 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisarsten Bellamyplein — 0.65 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 0.96 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Elandsgracht — 1.26 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sham — 0.08 km · 117 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.984 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 133.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 67 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.072 per jaar (~€ 89/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.073 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~871 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~268 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouw | Bestaande bouw |
|---|---|
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 218 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Schinkelstraat 13 Schinkelbuurt-Noord | 68 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € 0 | |
| Van Woustraat 123 Willibrordusbuurt | 60 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € 0 | |
| NDSM-straat 85 NDSM terrein | 72 | A++ | € 630.000 | +€ 0 | € 630.000 | +€ 5.000 | |
| Kloveniersburgwal 113 Zuiderkerkbuurt | 60 | E | € 600.000 |
+€ 19.800
4 stap(pen)
|
€ 619.800 | € -5.200 | |
| Admiraal De Ruijterweg 301 Erasmusparkbuurt-Oost | 70 | D | € 600.000 |
+€ 18.900
3 stap(pen)
|
€ 618.900 | € -6.100 | |
| Stadionplein 45 Van Tuyllbuurt | 73 | D | € 599.000 |
+€ 19.710
3 stap(pen)
|
€ 618.710 | € -6.290 | |
| Celebesstraat 34 Timorpleinbuurt-Noord | 66 | C | € 600.000 |
+€ 13.200
2 stap(pen)
|
€ 613.200 | € -11.800 | |
| Reggestraat 13 IJselbuurt-West | 68 | E | € 585.000 |
+€ 22.440
4 stap(pen)
|
€ 607.440 | € -17.560 | |
| Hudsonstraat 65 Columbusplein e.o. | 66 | B | € 600.000 |
+€ 7.260
1 stap(pen)
|
€ 607.260 | € -17.740 | |
| Derde Schinkelstraat 3 Schinkelbuurt-Noord | 68 | D | € 625.000 |
+€ 18.360
3 stap(pen)
|
€ 643.360 | +€ 18.360 | |
| Sloterkade 2 Surinamepleinbuurt | 65 | B | € 595.000 |
+€ 7.150
1 stap(pen)
|
€ 602.150 | € -22.850 | |
| Marnixstraat 315 Marnixbuurt-Midden | 61 | B | € 595.000 |
+€ 6.710
1 stap(pen)
|
€ 601.710 | € -23.290 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jacob Catskade 51 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 67 | 4 | B | € 650.000 | € 9.701 |
| Reggestraat 13 IJselbuurt-West | 68 | 4 | E | € 585.000 | € 8.603 |
| De Rijpgracht 39 Landlust-Zuid | 71 | 4 | D | € 575.000 | € 8.099 |
| Willem de Zwijgerlaan 28 Geuzenhofbuurt | 67 | 4 | F | € 525.000 | € 7.836 |
| Curaçaostraat 124 Postjeskade e.o. | 69 | 4 | B | € 525.000 | € 7.609 |
| Finsenstraat 21 Middenmeer-Zuid | 73 | 4 | D | € 650.000 | € 8.904 |
| Stadionplein 45 Van Tuyllbuurt | 73 | 4 | D | € 599.000 | € 8.205 |
| Derde Schinkelstraat 3 Schinkelbuurt-Noord | 68 | 3 | D | € 625.000 | € 9.191 |
| Eerste Schinkelstraat 13 Schinkelbuurt-Noord | 68 | 3 | A | € 625.000 | € 9.191 |
| Celebesstraat 34 Timorpleinbuurt-Noord | 66 | 3 | C | € 600.000 | € 9.091 |
| Hudsonstraat 65 Columbusplein e.o. | 66 | 5 | B | € 600.000 | € 9.091 |
| Van Woustraat 123 Willibrordusbuurt | 60 | 4 | A | € 625.000 | € 10.417 |