house · resale
Zuiderpoort 48
2152RG Nieuw-Vennep · Nieuw-Vennep Getsewoud Noord · wijk Nieuw-Vennep · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 170 m² |
| Perceel | 218 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Mooijekind Vleut Makelaars Haarlemmermeer (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 50 houses in Haarlemmermeer met 118–221 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 32e percentiel (-4.2% t.o.v. mediaan van € 4.760/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 7.725 |
|---|---|
| Dichtheid | 6732 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 528.000 deze listing +47% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940236
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.43 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Pionier — 0.61 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk de Pionier — 0.61 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Nieuw Vennep — 2.61 km |
| Restaurant | Golden Corn — 0.78 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.700 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 164.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 170 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.380 per jaar (~€ 198/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.898 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1870 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~510 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2003 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning (split-level woning) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vallaint (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 594 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hoefbladstraat 20 Nieuw-Vennep Zuid | 176 | A | € 750.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 764.080 | € -10.920 | |
| Goudplaat 73 Hoofddorp Floriande West | 167 | A | € 795.000 |
+€ 13.360
1 stap(pen)
|
€ 808.360 | +€ 33.360 | |
| Prinses Beatrixplantsoen 4 Hoofddorp Centrum Noord | 153 | A | € 727.000 |
+€ 12.240
1 stap(pen)
|
€ 739.240 | € -35.760 | |
| Wittenburg 31 Hoofddorp Toolenburg West | 147 | A | € 725.000 |
+€ 11.760
1 stap(pen)
|
€ 736.760 | € -38.240 | |
| Etty Hillesumplantsoen 19 Hoofddorp Toolenburg Oost | 136 | A | € 725.000 |
+€ 10.880
1 stap(pen)
|
€ 735.880 | € -39.120 | |
| Sarabande 77 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 153 | B | € 675.000 |
+€ 29.070
2 stap(pen)
|
€ 704.070 | € -70.930 | |
| Prins Hendrikkade 3 Halfweg | 139 | E | € 795.000 |
+€ 56.990
5 stap(pen)
|
€ 851.990 | +€ 76.990 | |
| Waddenweg 173 Hoofddorp Floriande West | 142 | A+ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -80.000 | |
| Sparresholm 7 Hoofddorp Bornholm West | 138 | A+ | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | € -90.000 | |
| Van Lijnden van Hemmenstraat 33 Hoofddorp Centrum Oost | 119 | A+ | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -100.000 | |
| Dahliastraat 28 Badhoevedorp Noordwest | 121 | B | € 650.000 |
+€ 22.990
2 stap(pen)
|
€ 672.990 | € -102.010 | |
| Annie Mankes-Zernikestraat 11 Hoofddorp Toolenburg Oost | 135 | A | € 650.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 660.800 | € -114.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Goudplaat 73 Hoofddorp Floriande West | 167 | 6 | A | € 795.000 | € 4.760 |
| Venneperweg 745 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 165 | 6 | C | € 850.000 | € 5.152 |
| Prinses Beatrixplantsoen 4 Hoofddorp Centrum Noord | 153 | 6 | A | € 727.000 | € 4.752 |
| Hoefbladstraat 20 Nieuw-Vennep Zuid | 176 | 5 | A | € 750.000 | € 4.261 |
| Sarabande 77 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 153 | 6 | B | € 675.000 | € 4.412 |
| Wittenburg 31 Hoofddorp Toolenburg West | 147 | 6 | A | € 725.000 | € 4.932 |
| Reina Prinsen Geerligsdreef 71 Hoofddorp Toolenburg Oost | 149 | 6 | A | € 600.000 | € 4.027 |
| Winterpark 46 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 156 | 5 | A | € 595.000 | € 3.814 |
| Waddenweg 173 Hoofddorp Floriande West | 142 | 5 | A+ | € 695.000 | € 4.894 |
| Etty Hillesumplantsoen 19 Hoofddorp Toolenburg Oost | 136 | 6 | A | € 725.000 | € 5.331 |
| Prins Hendrikkade 3 Halfweg | 139 | 5 | E | € 795.000 | € 5.719 |
| Westhove 53 Hoofddorp Floriande West | 202 | 6 | A | € 925.000 | € 4.579 |