Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 61 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Raadhuys Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 apartments in Den Bosch met 42–79 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-7.4% t.o.v. mediaan van € 5.756/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 2.335 |
|---|---|
| Dichtheid | 7160 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 328.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 57% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07961002
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sterrenboom — 0.69 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.19 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Maaspoort-'t Geerke — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Maaspoort — 0.78 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Polikliniek Jeroen Bosch Ziekenhuis — 4.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 's-Hertogenbosch Oost — 2.75 km |
| Restaurant | Brasserie La Porte — 0.1 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 69.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 61 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.220 per jaar (~€ 102/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.654 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1037 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~366 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 244 per jaar en 244 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Esdoornstraat 87 Graafsebuurt zuid | 68 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Maassingel 154 Aawijk Zuid | 63 | F | € 289.000 |
+€ 16.380
4 stap(pen)
|
€ 305.380 | € -19.620 | |
| Hudsonlaan 134 De Schutskamp | 70 | C | € 339.000 |
+€ 6.300
1 stap(pen)
|
€ 345.300 | +€ 20.300 | |
| Lokerenpassage 6 Lokeren | 73 | C | € 339.500 |
+€ 6.570
1 stap(pen)
|
€ 346.070 | +€ 21.070 | |
| Statenlaan 457 Paleiskwartier | 58 | A++ | € 359.500 | +€ 0 | € 359.500 | +€ 34.500 | |
| Maijweg 4 Het Zand | 57 | A | € 290.000 | +€ 0 | € 290.000 | € -35.000 | |
| Neerstraat 165 Aawijk Zuid | 45 | F | € 259.000 |
+€ 11.700
4 stap(pen)
|
€ 270.700 | € -54.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Maassingel 154 Aawijk Zuid | 63 | 2 | F | € 289.000 | € 4.587 |
| Statenlaan 457 Paleiskwartier | 58 | 2 | A++ | € 359.500 | € 6.198 |
| Maijweg 4 Het Zand | 57 | 2 | A | € 290.000 | € 5.088 |
| Esdoornstraat 87 Graafsebuurt zuid | 68 | 3 | B | € 325.000 | € 4.779 |
| Snellestraat 40 Binnenstad centrum | 61 | 3 | A | € 409.000 | € 6.705 |
| Hoflaan 307 Paleiskwartier | 61 | 2 | A+ | € 439.000 | € 7.197 |
| Hudsonlaan 134 De Schutskamp | 70 | 3 | C | € 339.000 | € 4.843 |
| Lokerenpassage 6 Lokeren | 73 | 3 | C | € 339.500 | € 4.651 |
| Lange Tuinstraat 76 De Muntel | 62 | 3 | C | € 495.000 | € 7.984 |
| Neerstraat 165 Aawijk Zuid | 45 | 2 | F | € 259.000 | € 5.756 |
| Onderwijsboulevard 518 Paleiskwartier | 78 | 3 | A | € 419.500 | € 5.378 |
| Bordeslaan 382 Paleiskwartier | 75 | 3 | A | € 475.000 | € 6.333 |