Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 137 m² |
| Perceel | 270 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | ZoDus Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 houses in Meierijstad met 95–178 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 21e percentiel (-7.5% t.o.v. mediaan van € 3.939/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Meierijstad
| Inwoners | 1.950 |
|---|---|
| Dichtheid | 4834 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 340.000 deze listing +47% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19480424
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Ark — 0.32 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn Jan Linders — 0.76 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek 't Zuid — 1.09 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Gloudemans — 1.09 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Montimar — 0.24 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.382 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 137 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.740 per jaar (~€ 228/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.610 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2329 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~822 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 548 per jaar en 548 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1973 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Topline HR (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 486 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Meierijstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dominicus van Ophovenstraat 88 Oranjewijk en Dorsveld | 133 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | € 0 | |
| Sweelinckstraat 5 Plein 3 | 113 | A | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -10.000 | |
| Sweelinckplein 26 Cathalijne en Kinderbos | 114 | C | € 465.000 |
+€ 10.260
1 stap(pen)
|
€ 475.260 | € -23.740 | |
| Sterrenlaan 48 Hulzebraak | 129 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -24.000 | |
| Maasstraat 65 Leest | 118 | C | € 450.000 |
+€ 10.620
1 stap(pen)
|
€ 460.620 | € -38.380 | |
| Dr. Abraham Kuyperlaan 8 Veghel Zuid 1 | 114 | C | € 450.000 |
+€ 10.260
1 stap(pen)
|
€ 460.260 | € -38.740 | |
| Beatrixstraat 1 Hoevenbraak | 97 | C | € 450.000 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 458.730 | € -40.270 | |
| Vlasven 55 't Ven Oost | 122 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -49.000 | |
| Spoorven 402 't Ven West | 116 | B | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | € -50.000 | |
| Herteweide 12 Bunderse Hoek Zuid | 140 | A | € 555.000 | +€ 0 | € 555.000 | +€ 56.000 | |
| Struikhei 13 Mariaheide | 156 | C | € 545.000 |
+€ 14.040
1 stap(pen)
|
€ 559.040 | +€ 60.040 | |
| Willem van Oranjelaan 41 Hulzebraak | 146 | B | € 570.000 | +€ 0 | € 570.000 | +€ 71.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dominicus van Ophovenstraat 88 Oranjewijk en Dorsveld | 133 | 5 | A | € 499.000 | € 3.752 |
| Herteweide 12 Bunderse Hoek Zuid | 140 | 5 | A | € 555.000 | € 3.964 |
| Sterrenlaan 48 Hulzebraak | 129 | 6 | A+ | € 475.000 | € 3.682 |
| Willem van Oranjelaan 41 Hulzebraak | 146 | 6 | B | € 570.000 | € 3.904 |
| Struikhei 13 Mariaheide | 156 | 5 | C | € 545.000 | € 3.494 |
| Maasstraat 65 Leest | 118 | 5 | C | € 450.000 | € 3.814 |
| Dominicus van Ophovenstraat 77 Oranjewijk en Dorsveld | 126 | 5 | A | € 625.000 | € 4.960 |
| Vlasven 55 't Ven Oost | 122 | 6 | A | € 450.000 | € 3.689 |
| Sweelinckplein 26 Cathalijne en Kinderbos | 114 | 5 | C | € 465.000 | € 4.079 |
| Dr. Abraham Kuyperlaan 8 Veghel Zuid 1 | 114 | 5 | C | € 450.000 | € 3.947 |
| Sweelinckstraat 5 Plein 3 | 113 | 5 | A | € 489.000 | € 4.327 |
| Pater Thijssenstraat 11 Zijtaart | 137 | 5 | A | € 675.000 | € 4.927 |