Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 95 m² |
| Perceel | 147 m² |
| Kamers | 6 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Agnes Tomesen Makelaardij | Qualis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Etten-Leur met 66–123 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 84e percentiel (+28.7% t.o.v. mediaan van € 3.476/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Etten-Leur
| Inwoners | 1.365 |
|---|---|
| Dichtheid | 2465 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 421.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07772009
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur — 0.41 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.85 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Kerkwerve — 0.85 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Etten-Leur — 1.57 km |
| Restaurant | De Hoge Neer — 0.34 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 91.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 95 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.900 per jaar (~€ 158/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.187 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1615 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~570 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 380 per jaar en 380 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1997 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 406 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Etten-Leur
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hamiltonstraat 2 Baai 2 | 121 | A | € 419.500 | +€ 0 | € 419.500 | € -5.500 | |
| Europalaan 67 Centrum Oost 1 | 112 | D | € 389.000 |
+€ 17.920
2 stap(pen)
|
€ 406.920 | € -18.080 | |
| Trompetlaan 75 Grauwe Polder 3 | 119 | C | € 375.000 |
+€ 10.710
1 stap(pen)
|
€ 385.710 | € -39.290 | |
| Cimbaalhof 47 Grauwe Polder 1 | 112 | C | € 375.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 385.080 | € -39.920 | |
| Antoon Coolenstraat 36 Banakkers 3 | 105 | D | € 365.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 381.800 | € -43.200 | |
| Hazeleger 14 De Grient | 109 | C | € 369.000 |
+€ 9.810
1 stap(pen)
|
€ 378.810 | € -46.190 | |
| Wildbaan 113 De Grient | 116 | C | € 465.000 |
+€ 10.440
1 stap(pen)
|
€ 475.440 | +€ 50.440 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Antoon Coolenstraat 36 Banakkers 3 | 105 | 5 | D | € 365.000 | € 3.476 |
| Hazeleger 14 De Grient | 109 | 5 | C | € 369.000 | € 3.385 |
| Europalaan 67 Centrum Oost 1 | 112 | 5 | D | € 389.000 | € 3.473 |
| Cimbaalhof 47 Grauwe Polder 1 | 112 | 5 | C | € 375.000 | € 3.348 |
| Wildbaan 113 De Grient | 116 | 5 | C | € 465.000 | € 4.009 |
| Trompetlaan 75 Grauwe Polder 3 | 119 | 7 | C | € 375.000 | € 3.151 |
| Hamiltonstraat 2 Baai 2 | 121 | 5 | A | € 419.500 | € 3.467 |
| Wielewaal 20 Het Hooghuis | 120 | 5 | B | € 550.000 | € 4.583 |