house · resale
Gonny Mensinkstraat 10
7513GJ Enschede · Veldkamp-Getfert-West · wijk Wijk 00 Binnensingelgebied · Enschede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 135 m² |
| Perceel | 93 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Snelder Zijlstra Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 57 houses in Enschede met 94–175 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+19.8% t.o.v. mediaan van € 3.400/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Enschede
| Inwoners | 2.125 |
|---|---|
| Dichtheid | 5558 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 242.000 deze listing +127% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01530006
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.45 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.23 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Veldpoort — 0.32 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Veldpoort — 0.33 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Medisch Spectrum Twente — 0.65 km |
| OV-station | Busstation Enschede (Centraal Station) — 1.21 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Artizan Pizza — 0.55 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 113.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 135 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.620 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.761 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1215 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~270 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 471 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Enschede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faberstraat 16 Ribbelt-Ribbelerbrink | 134 | F | € 475.000 |
+€ 73.700
7 stap(pen)
|
€ 548.700 | € -1.300 | |
| Atletenstraat 65 Hogeland-Zuid | 129 | D | € 485.000 |
+€ 58.050
5 stap(pen)
|
€ 543.050 | € -6.950 | |
| Joan Coststraat 40 Boddenkamp | 117 | E | € 500.000 |
+€ 59.670
6 stap(pen)
|
€ 559.670 | +€ 9.670 | |
| Utrechtlaan 100 Cromhoffsbleek-Kotman | 137 | A | € 515.000 |
+€ 24.660
2 stap(pen)
|
€ 539.660 | € -10.340 | |
| P.A. van Deldenstraat 184 Deppenbroek | 142 | A+ | € 525.000 |
+€ 14.200
1 stap(pen)
|
€ 539.200 | € -10.800 | |
| Zeelandstraat 4 Cromhoffsbleek-Kotman | 135 | A | € 539.000 |
+€ 24.300
2 stap(pen)
|
€ 563.300 | +€ 13.300 | |
| Sint Janstraat 30 Boswinkel-De Braker | 121 | A+++ | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -15.000 | |
| Visserijstraat 21 Lasonder, Zeggelt | 117 | A | € 550.000 |
+€ 21.060
2 stap(pen)
|
€ 571.060 | +€ 21.060 | |
| Keteldiepstraat 68 Deppenbroek | 159 | A | € 499.000 |
+€ 28.620
2 stap(pen)
|
€ 527.620 | € -22.380 | |
| De Triomfboog 30 Horstlanden-Stadsweide | 133 | A | € 549.000 |
+€ 23.940
2 stap(pen)
|
€ 572.940 | +€ 22.940 | |
| Roessinghsbleekweg 92 Walhof-Roessingh | 146 | B | € 475.000 |
+€ 42.340
3 stap(pen)
|
€ 517.340 | € -32.660 | |
| Reygershöftehoek 62 Helmerhoek-Noord | 132 | A+ | € 499.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 512.200 | € -37.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Reygershöftehoek 62 Helmerhoek-Noord | 132 | 6 | A+ | € 499.000 | € 3.780 |
| P.A. van Deldenstraat 184 Deppenbroek | 142 | 6 | A+ | € 525.000 | € 3.697 |
| Faberstraat 16 Ribbelt-Ribbelerbrink | 134 | 6 | F | € 475.000 | € 3.545 |
| Zeelandstraat 4 Cromhoffsbleek-Kotman | 135 | 5 | A | € 539.000 | € 3.993 |
| De Triomfboog 30 Horstlanden-Stadsweide | 133 | 5 | A | € 549.000 | € 4.128 |
| Utrechtlaan 100 Cromhoffsbleek-Kotman | 137 | 5 | A | € 515.000 | € 3.759 |
| Atletenstraat 65 Hogeland-Zuid | 129 | 5 | D | € 485.000 | € 3.760 |
| Eikebladvlinder 46 Eilermarke | 132 | 5 | A | € 450.000 | € 3.409 |
| Joan Coststraat 40 Boddenkamp | 117 | 6 | E | € 500.000 | € 4.274 |
| Sint Janstraat 30 Boswinkel-De Braker | 121 | 5 | A+++ | € 535.000 | € 4.421 |
| Roessinghsbleekweg 92 Walhof-Roessingh | 146 | 5 | B | € 475.000 | € 3.253 |
| Heidevlinder 62 Eilermarke | 130 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.269 |