Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 88 m² |
| Perceel | 135 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | PLAN MAKELAARS GRONINGEN (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 31 houses in Groningen met 61–114 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+8.9% t.o.v. mediaan van € 4.120/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 4.290 |
|---|---|
| Dichtheid | 4387 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 322.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00140701
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.38 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Klavertje 6 — 0.65 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Martini Apotheek — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Maarsingh — 0.29 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Martini Ziekenhuis — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Groningen — 2.33 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Il Lago — 0.36 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 83.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 88 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.408 per jaar (~€ 117/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.003 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1144 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~352 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | INTERGAS Kombi Kompact HRE 28/24 (gas gestookt combiketel uit 2025, huur) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 310 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dragonstraat 85 Ulgersmaborg | 103 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Oosterhavenstraat 8 Binnenstad-Oost | 91 | C | € 375.000 |
+€ 18.200
2 stap(pen)
|
€ 393.200 | € -1.800 | |
| De Larix 4 Selwerd | 92 | B | € 379.000 |
+€ 10.120
1 stap(pen)
|
€ 389.120 | € -5.880 | |
| Aduarderdiepsterweg 3 Zuidwending | 98 | C | € 369.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 388.600 | € -6.400 | |
| Jacobstraat 50 Oosterpoort | 84 | B | € 395.000 |
+€ 9.240
1 stap(pen)
|
€ 404.240 | +€ 9.240 | |
| Rijksweg 99 Oosterhoogebrug | 95 | E | € 375.000 |
+€ 31.350
4 stap(pen)
|
€ 406.350 | +€ 11.350 | |
| Pluimerstraat 31 Binnenstad-Oost | 92 | B | € 399.500 |
+€ 10.120
1 stap(pen)
|
€ 409.620 | +€ 14.620 | |
| Eemswaard 27 Ruischerwaard | 90 | B | € 400.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 409.900 | +€ 14.900 | |
| Iepenlaan 19 Selwerd | 97 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 | |
| Ooster Badstraat 45 Badstratenbuurt | 79 | C | € 400.000 |
+€ 15.800
2 stap(pen)
|
€ 415.800 | +€ 20.800 | |
| Wilsstraat 20 De Hunze | 109 | B | € 410.000 |
+€ 11.990
1 stap(pen)
|
€ 421.990 | +€ 26.990 | |
| Heesterlaan 17 Oosterhaar | 102 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Johan Ellenbergerstraat 3 De Held | 87 | 4 | B | € 349.500 | € 4.017 |
| Rijksweg 99 Oosterhoogebrug | 95 | 4 | E | € 375.000 | € 3.947 |
| Josine Reulingstraat 44 De Held | 88 | 4 | A+ | € 325.000 | € 3.693 |
| Ooster Badstraat 45 Badstratenbuurt | 79 | 4 | C | € 400.000 | € 5.063 |
| Eemswaard 27 Ruischerwaard | 90 | 5 | B | € 400.000 | € 4.444 |
| Oosterhavenstraat 8 Binnenstad-Oost | 91 | 3 | C | € 375.000 | € 4.121 |
| Jacobstraat 50 Oosterpoort | 84 | 3 | B | € 395.000 | € 4.702 |
| Pluimerstraat 31 Binnenstad-Oost | 92 | 3 | B | € 399.500 | € 4.342 |
| De Larix 4 Selwerd | 92 | 3 | B | € 379.000 | € 4.120 |
| Iepenlaan 19 Selwerd | 97 | 5 | A | € 375.000 | € 3.866 |
| Aduarderdiepsterweg 3 Zuidwending | 98 | 5 | C | € 369.000 | € 3.765 |
| Staringstraat 5 De Wijert | 78 | 4 | D | € 300.000 | € 3.846 |